تلفن همراه

اینترنت نسل 3 و 4 تا پایان سال در 53 شهر راه‌اندازی می‌شود

منبع: مهر
معاون شرکت ایرانسل گفت: تا پایان سال در 53 شهر اینترنت نسل 3 و 4 راه‌اندازی خواهد شد و اینترنت نسل 4 در 2 شهر زنجان مجهز شده‌اند.
محمدرضا منصوری بعد از ظهر پنجشنبه در جمع مدیران استان زنجان افزود:  سرمایه‌گذاری‌های زیادی در استان زنجان در امر پوشش نسل جدید تلفن‌های همراه انجام شده است.
 
وی اظهار کرد: در جهت افزایش دسترسی مردم به خدمات اینترنتی و نسل جدید تلفن‌های همراه و توسعه شبکه‌های ارتباطی به فناوری‌های نوین سرمایه‌گذاری‌های کلانی در استان زنجان انجام شده است.
 
معاون شرکت ایرانسل گفت: تا پایان سال در ۵۳ شهر اینترنت نسل ۳ و ۴ راه‌اندازی خواهد شد و  اینترنت نسل 4 در 2 شهر زنجان مجهز شده‌اند.
 
منضوری با بیان اینکه ارزش کل سرمایه‌گذاری‌هایی که تاکنون در زنجان انجام شده ۱۶۴میلیارد تومان بوده است، افزو د: به دنبال این هستیم که ظرفیت‌های‌مان را بالا ببریم تا بتوانیم علاوه بر ایجاد اشتغال و کسب و کار به فناوری‌های نوین نیز مجهز شویم.
 
معاون شرکت ایرانسل تصریح کرد: در استان زنجان ۳۷۵ هزار مشترک فعال ایرانسلی وجود دارد و ۲۳۲ سایت نسل ۲ اینترنت و ۲۰۷ سایت نسل ۳ و ۴ اینترنت در این استان فعال است و پوشش نسل ۳ در ۷ شهر و پوشش نسل ۴ در ۴ شهر ایجاد شده است.

​​