فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: ۴۵۰کیلومتر فیبر نوری در استان سمنان انجام شده است

منبع: مهر
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از انجام ۴۵۵کیلومتر پوشش فیبر نوری در استان سمنان خبر داد و گفت: حمایت از این امر نشان از آینده نگری مسئولان استان دارد.
محمود واعظی بعد از ظهر سه شنبه و در پایان سفر دو روزه خود به استان سمنان، در شورای اداری استان به میزبانی استانداری، با تاکید بر اینکه عملکرد وزارت ارتباطات در دیار قومس قابل قبول بوده است، ابراز داشت: بیش از ۲۸۰روستای این استان امروز تحت پوشش اینترنت هستند.
 
وی افزود: مردم می دانند که تا دیروز در تحریم بودیم و امروزه به برکت گشایش های انجام شده شاهد رشد و پویایی کشور هستیم که خدمات حوزه ارتباطات به خصوص شبکه ملی داده های ارتباطی از جمله این دستاوردها است.
 
عضو کابینه یازدهم با بیان اینکه من حامل پیام محبت آمیز رئیس جمهور برای مردم زادگاهش هستم، ابراز داشت: استان سمنان مهد معلمان دین و فرهنگ است لذا لیاقت مردم این استان به مراتب بیشتر از میزان خدماتی است که به آنها ارائه شده است.
 
واعظی بیان داشت: ما تمام تلاش خود را برای ارتقای سهم توسعه استان سمنان از سایر نقاط کشور به کار می بندیم.
 
وی افزود: مردم و دولت از هم جدا نیستند در واقع دولت متشکل از همان مردمی است که برای آبادانی ایران تلاش می کنند اما در این راه باید دست در دست هم نهاد.
 
وزیر ارتباطات کابینه یازدهم همچنین گفت: آنچه در ارتباط با ماموریت های این وزارتخانه وجود دارد، در استان سمنان محقق خواهد شد و این امر می تواند نوید روزهای خوبی را در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات این خطه مستعد بدهد.
 
واعظی با بیان اینکه اگر می خواهیم در بین مردم امید ایجاد کنیم باید با آنها صادقانه رفتار کنیم، ابراز داشت: آنچه معاونان اینجانب در شهرستان های مختلف استان قول داده اند بزودی محقق خواهد شد.

​​