رگولاتوری

رفع مشکلات خدمات صوت ودیتا برای زایران خراسان رضوی ازفروردین سال آینده

منبع: تماس نیوز
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بهره برداری طرح اشتغال حوزه ICT در استان خراسان رضوی در فروردین سال آینده خبر داد و گفت : انشااله با زیرساخت هایی که در استان خراسان رضوی فراهم شده است زواری که برای زیارت مشرف می شوند هیچ مشکلی در استفاده از خدمات صوت و اینترنت ندارند.
 
محمود واعظی بعد از افتتاح پروژه های مخابراتی در تربت حیدریه و در جمع خبرنگاران گفت: با زیرساخت هایی که در استان خراسان رضوی فراهم شده است انشااله زواری که برای زیارت مشرف می شوند برای استفاده از خدمات صوت و اینترنت مشکلی ندارند و به راحتی می توانند از این خدمات استفاده کنند.
 
وی با اشاره به اولویتی که اشتغال در دولت یازدهم و مردم دارد افزود: برنامه ریزی را یک سال و نیم گذشته طوری انجام داده ایم تا توسعه ICT در خدمت اشتغال دانش بنیان باشد تا برای فارغ التحصیلان مختلف شغل ایجاد کنیم که از طریق وام وجوه اداره شده کمک هایی را به شرکت های دانش بنیان، گروه های فعال این حوزه و صاحبان اپلیکیشن ها از ارایه دادیم.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به گستردگی خراسان رضوی و تعداد فارغ التحصیلان این استان اظهار کرد: برای کمک بیشتر و سریعتر این اختیار را به استان خراسان رضوی داده ایم تا کارگروه وام وجوه اداره شده در خود استان تصمیم گیری شود.
 
این مقام مسوول تصریح کرد: طرح بزرگی را با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استانداری خراسان رضوی و بخش خصوصی برای اشتغال دنبال می کنیم که انشالله در فروردین به بهره برداری می رسانیم که بر همین اساس ظرف یکسال آینده تعداد قابل توجهی شغل ایجاد کند.

​​