رگولاتوری

معارفی: شبكه ارتباطات زیرساخت یك شبكه یكپارچه و پویا است

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت
شبكه ارتباطات زیرساخت یك شبكه یكپارچه و پویاست كه توسعه آن در یك استان یا منطقه سبب توسعه كل كشور می شود.
 
فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شركت ارتباطات زیرساخت كه در مراسم معارفه مرتضی سقایی مدیركل جدید ارتباطات زیرساخت استان چهار محال و بختیاری در شهركرد با حضور سلیمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار،همتی مدیر كل دفتر مدیریت عملكرد ورسیدگی به شكایات ،نظر پور مدیر كل ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و هماهنگی امور استانها،مدیران كل فناوری اطلاعات،پست ،پست بانك و سایر مدیران استان سخن می گفت ، با اعلام این مطلب افزود: در حال حاضر ظرفیت ایجاد شده پهنای باند چهارمحال و بختیاری چند برابر نیاز استان تعریف شده است و اگر برنامه مناسبی برای استفاده از این ظرفیت وجود داشته باشد می تواند موجب شكوفایی استان شود.
 
وی اضافه كرد: در زمان راه اندازی نمایندگی های استانی شركت ارتباطات زیرساخت ،امكانات و نیروی انسانی این ادارات در حداقل ممكن بود و همكاران ما در استان ها برای پیشبرد امور با سختی های فراوانی مواجه بودندو شرایط مطلوب فعلی نتیجه زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای همكاران ماست.
 
در ادامه سلیمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندارطی سخنانی گفت: در طول دولت یازدهم خدمات بسیار زیادی توسط شركت ارتباطات زیرساخت به استان عرضه شده است.
 
وی با اشاره به تجارب ارزنده مهندس سقایی در بخش فناوری اطلاعات استانداری یاد آور شد: با توجه به سوابق خدماتی ایشان كه از مدیران موفق چند سال اخیر است و در حوزه فناوری و اطلاعات همواره منشا اثر مثبت بوده است،امیدواریم شاهد تداوم و توسعه این خدمات در استان باشیم.
 
سلیمانی ابراز امیدواری كرد:شركت ارتباطات زیرساخت در این استان با استفاده بهینه از فرصت ها برای استمرار خدمت به مردم بهره گیرد.
در ادامه مراسم از خدمات مهندس آزمون مدیركل پیشین ارتباطات زیرساخت استان چهار محال و بختیاری تقدیر شد.
همچنین در ادامه نایب رئیس هیأت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت و هیأت همراه پس از بازدید از بخش های این اداره كل در نشست صمیمی كاركنان اداره كل ارتباطات استان حضور یافتند

​​