تلفن همراه

پخش زنده بازی‌های موبایلی با طراحی یک نرم افزار جدید

منبع: فارس
شرکت سامسونگ برنامه موبایلی تازه‌ای را عرضه کرده که به کاربران امکان می‌دهد، جریان اجرای بازی‌های موبایلی مختلف را در اینترنت و از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، این برنامه موبایلی که Game Live نام دارد، با گوشی های گلکسی جدید سامسونگ سازگاری دارد و البته بر روی نسخه 6 اندروید و نسخه های پیشرفته تر این سیستم عامل قابل نصب و اجراست.
 
با نصب برنامه یاد شده و اجرای آن در زمان بازی کردن با گوشی می توان جریان بازی را در فیس بوک، توییچ، یوتیوب و ... به اشتراک گذاشت.
 
در محیط این برنامه می توان از میکروفون گوشی به منظور چت کردن با دوستان هم استفاده کرد. حداکثر مدت زمان ذخیره سازی جریان بازی از طریق این برنامه 200 دقیقه یا 4 گیگابایت است و هر یک از این دو محدودیت که ابتدا حاصل شود، ابتدا اعمال می شود.
 
سامسونگ مدتی است به تولید برنامه های موبایلی اختصاصی روی آورده و از جمله برنامه هایی را برای تبادل ایمیل و گوش کردن و مدیریت موسیقی عرضه کرده است.
 
گفتنی است فهرست بازی های مورد استفاده کاربر در محیط این برنامه قابل مشاهده است و پس از اجرای هر یک ضبط و به اشتراک گذاری داده های آنها ممکن می شود.

​​