بازار سرمایه

مدیر عامل بانک پاسارگاد: "فناپ" بورسی می شود

منبع: اخبار پولی مالی
"فناپ" بورسی می شوداخبار پولی مالی- سهام شرکت دانش بنیان فناپ (فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد) برای عرضه در بورس کشور آماده می شود.
  
مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد عنوان کرد: این بانک در نظر دارد با انجام برنامه ریزی، سهام شرکت دانش بنیان فناپ (فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد) را برای عرضه در بورس، آماده کند.
 
گفتنی است: شرکت فناپ با در اختیار داشتن بیش از سه هزار پرسنل در عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، نه تنها موفق شده است تا اعتماد مدیران نظام بانکی و پرداخت الکترونیکی کشور را جلب نموده و خدمات خود را به گستره‌ی صنعت مالی کشور عرضه می‌کند، بلکه با توسعه‌ی خدمات خود در موضوع زندگی هوشمند، خدماتی در حوزه‌های شهر هوشمند، سازمان هوشمند و شهروند هوشمند را نیز پایه‌ریزی کرده و توسعه داده است.
 
فناپ همچنین با کسب اعتبار در حوزه‌ی فناوری ارتباطات و ارائه‌ی سرویس‌های ارزش افزوده بر بستر هر سه اپراتور موبایل کشور، هم اکنون با اخذ مجوزهای مربوط به برنامه‌ریزی توسعه ارتباطات پهن‌باند و اپراتورهای مجازی موبایل و همچنین عرضه‌ی محتوا و خدمات در این بستر اقدام می‌کند.
 
بانک پاسارگاد اعلام امیدواری کرده است که تا پیش از پایان سال جاری، شرایط برای عرضه سهام شرکت فناپ برای سرمایه‌گذاران علاقمند فراهم گردد.

​​