باندپهن ثابت

مدیرعامل زیرساخت از درخواست خود از وزیر ارتباطات برای توقف اجرای مصوبه تعرفه جدید اینترنت خبر داد

منبع: ICTna.ir
insjahr.jpg
 
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از درخواست خود از وزیر ارتباطات برای توقف موقت اجرای مصوبه تعرفه جدید اینترنت تا بررسی بیشتر به دلیل اعتراضات مشترکین خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، محمد جواد آذری جهرمی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت لحظاتی پیش در این باره در اینستاگرامش نوشت "با توجه به اعتراضات و نیز اینکه اطلاع دارم که تمام تلاش صورت گرفته برای مصوبه جدید رضایت #مردم بوده است، با ارسال نامه ای از #دکتر_واعظی خواستم #مصوبه جدید تعرفه تا بررسی بیشتر متوقف گردد. امیدوارم موافقت نمایند".
 
اخیرا کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در مصوبه‌ای شیوه جدید فروش اینترنت در کشور را تغییر داده که به زودی این مصوبه ابلاغ و اجرایی خواهد شد. جزئیات منتشر شده از حجم ترافیک و قیمت بسته های این سرویس باعث انعکاس نارضایتی مشترکین در رسانه های اجتماعی شده بود. 
 
طبق این مصوبه فروش حجمی اینترنت برای همیشه در کشور متوقف می ‌شود.
 
دکتر صادق عباسی شاهکوه معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت‌وگو با فارس، جزئیات مصوبه تغییر فروش اینترنت در کشور را تشریح کرده است. برای مشاهده این گفتگو اینجا را کلیک کنید.
 
 
 
 

​​