امنیت

پس از انتصاب بعنوان عضو موظف هیئت مدیره زیرساخت

مهندس حمید فتاحی سرپرست اداره کل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات شد

منبع: وزارت ارتباطات
hamid fatahi.jpg
 
با حکم حسین فلاح جوشقانی ، مهندس حمید فتاحی به سرپرستی اداره کل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در متن حکم انتصاب مهندس حمید فتاحی آمده است :
 
در اجرای مصوبه 516 شورای عالی امنیت ملی و با عنایت به حکم شماره 1/58497  مورخ 96/6/11 مقام عالی وزارت ، بدینوسیله به عنوان " سرپرست اداره امنیت سیستم های ارتباطی سازمان " منصوب می شوید.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی مسوولان ذیربط و همچنین بهره گیری از توانمندی همکاران متعهد ، در این مسوولیت موفق و موید باشید.
 
یازدهم شهریورماه بود که با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس حمید فتاحی به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد.
 
در متن این حکم جواد آذری جهرمی آمده بود: 
 
جناب آقای مهندس حمید فتاحی
 
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده (16) اساسنامه و صورتجلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت، به موجب این حکم جناب عالی را به مدت دو سال به سمت "عضو موظف هیت مدیره شرکت یادشده" منصوب می نمایم.
 
امید است با اتکال به قادر متعال در چارچوب اساسنامه، ضوابط و مقررات مربوط در انجام وظایف محوله در امر مدیریت، هدایت و راهبری شرکت در زمینه تامین، توسعه، نگهداری و بهره برداری از شبکه ارتباطات کشور و اتخاذ تدابیر و اقدامات لازم مبنی بر حصول اطمینان از تامین ارتباطات زیرساختی و پایداری شبکه مادر ارتباطی در راستای سیاست های وزارت متبوع و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.
 
توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزدمنان مسالت می نمایم.

​​