تلفن همراه

HUAWEI Mate 10 و Mate 10 Pro: مرزهای طراحی گوشی های هوشمند را به جلو می‌برد

Mate 10 یک گوشی نوآورانه با طراحی لوکس برای ایجاد تفاوت در دنیای تلفن‌های هوشمند است. زمانی که در تمامی محافل گفته می‌شود طرح‌های گوشی‌های هوشمند بیش‌ازحد مشابه یا بسیار ساده هستند، این هواوی است که همچنان به ایجاد طرح‌های لوکس پرداخته و با استفاده از مهارت‌های دقیق خود و کاوش در مواد جدید، مرزهای طراحی را جابه‌جا  می‌کند.
 
در سال جاری، هواوی طراحی بسیار شگفت‌انگیزی را با رونمایی از  HUAWEI Mate 10 و HUAWEI Mate 10 Pro ارائه داد که دارای چند مشخصه بسیار مهم است. صفحه‌نمایشی بزرگتر، حاشیه‌های کم و نازک‌تر و صد البته ارگونومی کاملا به روز از جمله مولفه‌های اصلی آن است.
 
بدن شیشه‌ای 3D با یک صفحه‌نمایش خیره‌کننده
HUAWEI Mate 10 و HUAWEI Mate 10 Pro معرف یک بدنه لوکس شیشه‌ای به‌صورت سه بعدی است که در کنار زیبایی بخشیدن به دستگاه، منحنی خاصی را برای القا احساس بهتر به کاربر ایجاد کرده است. در این دو دستگاه از صفحه‌نمایش FullView Display استفاده‌شده تا به عدد بسیار خوبی درزمینه نسبت صفحه‌نمایش به بدنه دست پیدا شود. HUAWEI Mate 10 دارای صفحه‌نمایش 5.9 اینچی 2K، از نوع LCD با نسبت ۱۶ به ۹ با پشتیبانی از  HDR10 است درحالی‌که HUAWEI Mate 10 Pro دارای صفحه‌نمایش 6 اینچی از نوع AMOLED و نسبت تصویر 18: 9 است.
 
همان‌طوری که اشاره شد هر دو دستگاه دارای حاشیه‌های بسیارکمی در کناره دستگاه هستند. این کاهش حاشیه باعث شده است که کارایی دستگاه برای کاربر به‌مراتب افزایش یابد. ازنظر عددی شاهد رشد ۱۸ درصدی برای HUAWEI Mate 10 و ۱۶ درصدی برای  HUAWEI Mate 10 Pro از نظر ارتباط موثر کاربر با دستگاه هستیم.
 
طراحی لوکس با استفاده از تکنیک دقیق هواوی
برای پیاده‌سازی یک طراحی بی‌عیب و نقص، Huawei از فناوری‌های بسیار جدیدی استفاده کرده است تا هر کاربر لذت کاملی از حمل دستگاه داشته باشد. هر دو گوشی هوشمند از شیشه محافظ سه بعدی بهره برده‌اند تا با درآمیخته شدن در کنار فلز، جلوه‌ای تازه را به دستگاه هدیه ببخشند بدین شکل شاهد دستگاهی هستیم که توانسته است از جهت‌های مختلف و از زاویه‌های مختلف دستگاه شکوهی بی‌نظیر را به ما ارائه دهد. بد نیست اشاره‌کنیم که در پشت دستگاه  و در قسمت مخصوص دوربین دوگانه شاهد استفاده از قابلیتی هستیم تحت عنوان "باند بازتابنده“ تا وجود و جلوه استفاده از دوربین دوگانه چند برابر شود.
 
 
رنگ‌های ظریف که برای مشتریان خاص!
HUAWEI Mate 10 و HUAWEI Mate 10 Pro در یک پالت رنگ بسیار ظریف و خاص قرار می‌گیرند که می‌تواند مشتریان با تمامی سلایق را موردتوجه قرار دهد. HUAWEI Mate 10 در Black، Mocha Brown و Champagne Gold در دسترس است، درحالی‌که HUAWEI Mate 10 Pro در Midnight Blue، Mocha Brown و Titanium Gray در دسترس خواهد بود.
لازم به ذکر است که HUAWEI Mate 10 Pro دارای گواهی IP67 در برابر نفوذ آب و گردوغبار است.
 

​​