سیستم‌عامل و نرم‌افزار

شرایط درخواست غرفه و حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

منبع: ITmen
به گفته مدیر کمیته بازرسی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، افراد و شرکت هایی که درخواست اختصاص غرفه در این نمایشگاه دارند، باید در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده باشند.
پدرام ملایری با بیان این مطلب گفت: از جمله ویژگی های درخواست کنندگان شرکت در نمایشگاه این است که حتماً باید در سامانه های مرکز رسانه های دیجیتال ثبت شده و کد شامد برای شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایل، لوگوی طلایی برای سایت یا پروانه انتشار و تکثیر برای نرم افزارهای برحامل داشته باشند. 
وی تأکید کرد: تمامی شرکت کنندگان موظف به رعایت آیین نامه نمایشگاهی هستند و هرگونه ثبت نام برای آموزشگاه ها و پیش فروش محصولات در نمایشگاه ممنوع است. مدیر کمیته بازرسی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با تشریح فرایند نظارت بر غرفه های نمایشگاه اظهار داشت: کلیه عوامل بازرسی در ایام برگزاری نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت و مراجعان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل موارد را به این کمیته منعکس کنند.
وی همچنین با اشاره به وجود هولوگرام با شماره سریال ویژه روی تمامی محصولات دیجیتال عرضه شده در نمایشگاه گفت: بازدیدکنندگان می توانند شماره محصول ثبت شده روی هولوگرام را به شماره 30008211 پیامک کنند تا تمامی اطلاعات مالکیتی اثر برای آنها ارسال شود. 
مدیر کمیته بازرسی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال همچنین از مردم خواست که با دقت نظر بیشتر در هنگام خرید محصولات و اطمینان از دارا بودن جدول مشخصات و هولوگرام محصول، اقدام به خرید کنند تا در صورت بروز مشکل قابلیت پیگیری وجود داشته باشد.
ملایری خاطرنشان کرد: هموطنان می توانند هرگونه شکایت خود را در تمام طول سال در زمینه محصولات و رسانه های دیجیتال در بخش شکایات تارنمای مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی اینترنتی www.saramad.ir  یا سامانه پیامکی 10001314 ثبت کنند یا از ساعت ۸ صبح تا 19 با بخش بازرسی این مرکز با شماره 88321756 –021 تماس بگیرند.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از 20 تا 26 آبان ماه جاری در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود و از ساعت 10 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود

​​