سیستم‌عامل و نرم‌افزار

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال شنبه افتتاح میشود

منبع: فناوران
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام آغاز به کار یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در مصلای تهران در روز شنبه آینده، این نمایشگاه را بزرگ ترین گردهمایی فعالان تولید محتوای دیجیتال در کشور خواند.
 
سید مرتضی موسویان گفت: این نمایشگاه با هدف آشنایی هرچه بیشتر فعالان حوزه دیجیتال و شرکت های فعال با فعالیت های صورت گرفته در حوزه رسانه های دیجیتال از ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه برگزار می شود.
 
 وی با بیان همزمانی برگزاری این نمایشگاه با هفته کتاب گفت: در چندسال گذشته نقش و اهمیت رسانه های دیجیتال در میان مردم بیش از پیش شده است و این رسانه ها در کنار رسانه های مکتوب وظیفه اطلاع رسانی صحیح و سریع به مردم را بر عهده دارند. به همین دلیل تقویت این رسانه ها و آشنا کردن بیشتر مردم با آنها ضرورتی انکارناپذیر دارد که این مهم یکی از اهداف نمایشگاه است.
 
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: از دیگر بخش های جنبی این نمایشگاه برگزاری کارگاه های ویژه برای فعالان این بخش و همچنین نشست های تخصصی درباره بخش های مختلف نمایشگاه است.
 
موسویان گفت: دو ماراتون تولید محتوا در بخش کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها) با حضور فعالان این بخش نیز از دیگر برنامه های یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال است.
 
وی برگزاری این نمایشگاه را بزرگ ترین رویداد در حوزه تولید محتوای دیجیتال در کشور خواند و گفت: این نمایشگاه در ۹ بخش  پایگاه های اینترنتی، نرم افزارهای تلفن همراه، نشر دیجیتال، دانش دیجیتال، خانواده و سبک زندگی دیجیتال، بازی و هنرهای دیجیتال، شبکه های اجتماعی، کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها)  از  ساعت ۱۰ تا ۲۰  روز شنبه پذیرای بازدیدکنندگان است.

​​