باندپهن ثابت

عباسی رسما بعنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت معارفه شد

مراسم معارفه دكتر صادق عباسی شاهكوه به عنوان مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت با حضور مهندس فلاح جوشقانی معاون وزیرو رئیس  سازمان تنظیم مقررات، معارفی نائب رئیس هیأت مدیره و اعضاء هیأت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت و جمعی از  مدیران در بیست و نهم آبان ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، فرهاد معارفی نائب رئیس هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت در این مراسم با اشاره به افزایش ظرفیت پهنای باند, ظرفیت ترانزیت ارتباطات بین الملل , ارتقاء ظرفیت ارتباطی کشور و فراهم کردن زیرساخت های لازم جهت توسعه شبکه ملی اطلاعات به صورت موثر را از برنامه های عملیاتی پیش روی شرکت ذکر کرد   .
 
فرهاد معارفی در ادامه این مراسم با تاکید بر اهمیت  موضوع مدیریت هزینه ها و در آمد شرکت افزود  : با توجه به برنامه های پیش بینی شده برنامه ششم توسعه ما ملزم به تحقق درآمد در نظر گرفته شده و کاهش هزینه ها هستیم لذا باید سهم مناسب از درآمدهای بین المللی منطقه را کسب کنیم که این امر تنها با موفقیت در زمینه  ترانزیت بین الملل عملی است  .
 
وی ضمن تقدیر و تشكر از همكاری اعضاء هیأت مدیره، معاونین و سایر مدیران در زمان سرپرستی خود در شركت گفت : خالصانه ترین همكاری ها و مساعدترین كمك ها را از مدیران دیدم و جا دارد از شما عزیزان  تشکر و  طلب حلالیت  کنم .
 
نائب رئیس هیأت مدیره شركت ضمن خیر مقدم به دكتر عباسی شاهكوه با اشاره به سوابق كاری وی در قسمت های مختلف مجموعه وزارت و با تأكید بر رئوس برنامه های مندرج در حكم انتصاب , برای ایشان آرزوی سربلندی و توفیق در رسیدن به اهداف شركت ارتباطات زیرساخت كرد.
 
در ادامه  این مراسم مهندس فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات با اشاره به توانمندی، تعهد و تجارب ارزنده دكتر عباسی شاهكوه , ضمن آرزوی موفقیت برای وی گفت : تحقق اهداف شركت زیرساخت ، تحقق اهداف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رایوئی نیز می باشد چون توسعه زیرساخت منجر به توسعه ICT كشور خواهد شد . 
 
در پایان دكتر عباسی شاهكوه مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : خوشحالم در چنین جمعی هستم و امیدوارم در کنار دوستان آینده خوبی را برای شرکت زیرساخت رقم بزنیم . 
 
وی با تأكید بر توجه ویژه مقام عالی وزارت بر حضور موثر در عرصه بین الملل جهت  تأمین درآمد شركت از محل ترانزیت ارتباطات گفت :  مقام عالی وزارت بر اساس برنامه ششم توسعه و اسناد بالادستی  نكاتی را در حكم اینجانب ابلاغ كردند كه مهمترین آن پیشران بودن در بخش ICT است که برای تحقق این هدف باید شبكه ای  قوی، مطمئن و پایدار ایجاد كنیم.
 
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اضافه کرد :  با توجه به الزامات شبكه ملی اطلاعات و کسب جایگاه مناسب در منطقه باید تولید محتوا را گسترش دهیم .
 
در خاتمه فرهاد معارفی به نیابت از مقام عالی وزارت حکم انتصاب مدیرعامل جدید شركت ارتباطات زیرساخت را به دکتر عباسی شاهکوه اهداء كرد .
 
 

​​