اعطای جایزه فناوری تحول‌آفرین به شرکتهای برتر

رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور از اعطای جایزه فناوری تحول‌آفرین به شرکت‌ها در همایش مدیران فناوری اطلاعات خبر داد.
 
به گزارش ایسنا امیر شجاعان روز یکشنبه، 5 آذرماه در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات که به همت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات (ایرانداک) در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد، با ارائه گزارشی از برگزاری این همایش گفت: از میان ۹۸ محصول ‌فناورانه داوری شده، ۱۵ محصول برگزیده شد که سه جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی به آنها اعطا می‌شود.
 
به گفته وی، دستاوردهای ارائه شده در حوزه‌های بانکداری الکترونیک، گردشگری الکترونیک و دولت الکترونیک بوده است.
 
شجاعان با اشاره به مقالات ارائه شده به این همایش، ادامه داد: از تعداد مقالات رسیده ۱۶ مقاله برای ارائه شفاهی، ۲۲ مقاله برای پوستر و ۲۳ مقاله برای درج در خلاصه مقالات انتخاب شدند.
 
رییس شورای راهبردی این همایش ادامه داد: از این میان دو مقاله برگزیده ذیل محورهای سه گانه همایش برای تقدیر انتخاب شدند.
 
وی به بخش ایده‌های این همایش اشاره کرد و یادآور شد: در این بخش پس از ارزیابی، ۱۴ ایده انتخاب شدند و جایزه شرکت‌های اطلاعات تحول‌آفرین اولین بار در این همایش و با هدف آگاهی رسانی به مدیران عالی و حکمرانان ارائه می‌شود.
 
شجاعان تصریح کرد: در حوزه شرکت‌ها از ۵ بعد منابع انسانی، نوآوری، زبدگی و فرایندی و بازار ارزیابی شدند و بر اساس سه دسته شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ دسته‌بندی شدند که ۱۳ شرکت شایسته تقدیر شدند و از شرکت برتر بازدید شده و از این تعداد یک شرکت بعنوان تحول‌آفرین انتخاب می‌شود.

​​