اینترنت و شبکه

مخابرات: قراردادهای سابق خرید اینترنت حجمی تا زمان پایان اعتبار دارد

 

 
معاون امورمشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: قراردادهای سابق خرید اینترنت حجمی از این شرکت تا پایان زمان قرارداد به قوت خود باقی است و پس از انقضا مشترک می تواند در باره نوع اینترنت تصمیم گیری کند.
 
دکتر زارعیان در گفتگو با ایرنا افزود:مشترکانی که دارای قراردادهای سابق برای خرید اینترنت هستند تا زمان انقضای قرارداد نیازی به هیچ گونه کاری ندارند و همچنان از خدمات اینترنت طبق قرارداد برخوردار هستند.
 
اپراتورهای ایرانی عرضه کننده اینترنت پرسرعت ثابت(ای.دی.اس.ال) همواره این نوع اینترنت را به صورت حجمی و نامحدود به مشترکان ارائه می دادند که این روش مورد انتقاد همگان بود اما در دولت دوازدهم و از ۱۰ آذرماه تحولی بزرگ در این بخش را رقم زد و روش فروش اینترنت تغییر کرد.
 
زارعیان ادامه داد:پس از پایان زمان قراردادهای سابق این شرکت مشترکان می توانند در باره نوع اینترنتی که نیاز دارند تصمیم گرفته و براساس آن عمل کنند و اینترنتی را که بیشتر برای آنها کاربرد دارد، انتخاب کنند.
 
 
به گفته وی، چنین مشترکانی می توانند برای انتخاب نوع اینترنت یا به سامانه اطلاع رسانی شرکت مخابرات ایران به آدرسWW.TCI.IR مراجعه کنند و یا از طریق سامانه تلفنی ۲۰۰۰ و یا با مراجعه حضوری به مناطق مختلف این شرکت در سراسر کشور اقدام به انتخاب نوع اینترنت کرده و از آن بهره مند شوند.
 
معاون امورمشتریان شرکت مخابرات ایران سیاست این شرکت را فراهم سازی بهترین شرایط برای مشترکان دانست و گفت:علاوه براین مصمم به لحاظ کردن مصوبه های سازمان تنظیم مقررات در ارائه خدمات به مشترکان خواهیم بود.
 
به گزارش ایرنا طرح تغییر روش فروش اینترنت که در دولت یازدهم متوقف شده بود در دولت دوازدهم پیگیری شد و محمد جواد آذری جهرمی که به عنوان وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات این دولت منتخب شد نوزدهم مهرماه امسال با اشاره به در دست بررسی بودن تغییر در روش فروش حجمی اینترنت ثابت در کمیسیون تنظیم مقررات گفت:کاهش هزینه ها و خروج از حالت حجمی دو شاخص مهمی است که باید در تغییر روش ارائه اینترنت لحاظ شود.

​​