باندپهن ثابت

کمپین سلامتی شاتل آغاز شد

 
شاتل در برنامه جدید خود به ازای هر گامی که شما در یک پیاده‌روی روزانه‌ بر می‌دارید، به شما اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت شاتل در یک حرکت خلاقانه و نو کمپین سلامتی تشکیل داده است که در آن به مخاطبانش فرصت داده می‌شود، گام بردارند، میزان تحرک و فعالیت روزانه خود را ثبت کنند و در مقابل آن ترافیک اینترنت هدیه بگیرند یا به صورت آنلاین و رایگان فیلم و سریال تماشا کنند.
 
غلبه زندگی صنعتی و تاثیر آن بر عادت‌های روزمره ما، در کنار درگیری‌های کاری، فرصت تحرک و پرداختن به حرکات جسمانی را به شدت در میان ما کاهش داده است. در این میان، شرکت شاتل راهکاری برای تشویق کاربران خود به پیاده‌روی روزانه طراحی کرده است که بر اساس آن کاربران این شرکت می‌توانند با نصب اپلیکیشن "مای شاتل" و ثبت گام‌های پیاده‌روی‌های روزانه خود دراین اپلیکیشن، از شاتل، بسته‌ ترافیک اینترنتی رایگان و اشتراک نماوا (برای تماشای فیلم و سریال) هدیه بگیرند.
 
در واقع کمپین سلامت شاتل فرصتی فراهم کرده  که شما می‌توانید با پیوستن به آن، انگیزه‌ای برای بهبود عادت‌های سلامت و کنترل وزن خود ایجاد کنید. 
 
برای این کار کافی است مشترک یکی از سرویس‌های شاتل باشید و اپلیکیشن مای‌شاتل‌تان را نصب یا به روزرسانی کنید و ببینید با ثبت گام‌های خود، موفق به دریافت چه میزان هدیه از شاتل خواهید شد.
 
محققان، پیاده‌روی روزانه را مهم‌ترین عامل در حفظ سلامت عمومی بدن می‌دانند. پیش‌گیری از دیابت نوع ۲، قدرت‌مند شدن قلب و عروق، تاثیر مثبت بر فعالیت مغز، افزایش تراکم استخوان‌های بدن و پیش‌گیری از پوکی استخوان در میان‌سالی، کاهش علایم افسردگی و کاهش خطر ابتلا به انواع سرطان‌ها، از مهم‌ترین فواید پیاده‌روی در طول روز است. آخرین تحقیقات در این زمینه نشان داده است که میانگین سلامت عمومی و کنترل وزن در کشورهایی که سرانه پیاده‌روی در میان آن‌ها بالاتر بوده است، به صورت معناداری بیش‌ از کشورهایی‌ست که اهمیت کم‌تری به پیاده‌روی می‌دهند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن مای شاتل به وب‌سایت شاتل مراجعه کنند.

​​