تلفن همراه

مشترکین شاتل موبایل از دیجیکالا 10 درصد تخفیف میگیرند

a4fe27bd-408e-4af2-91fd-4b1fe83dea7c.jpg
 
شاتل موبایل اعلام کرد مشترکین این شبکه تلفن همراه از امروز ۷ دی‌ماه میتوانند از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها در وب ‌سایت دیجی‌کالا بهره‌مند شوند.
 
بر اساس اعلام این شرکت، کد تخفیف ۱۰ درصدی دیجی‌کالا به مشترکین فعال شاتل موبایلی که تا پایان ۱۳دی ماه حداقل یک تراکنش شامل تماس خروجی، استفاده از اینترنت همراه، خرید شارژ یا بسته‌های اینترنتی با سیم کارت خود ایجاد کنند، اختصاص می‌یابد. و کد تخفیف فوق، ظرف ۴۸ ساعت برای این دسته از مشترکین پیامک می شود.
 
براساس اعلام شاتل موبایل، هر مشترک می‌تواند تنها یک بار از این کد در خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان از دیجی‌کالا استفاده کند و مهلت استفاده از کد تخفیف تا تاریخ ۱۵دی ماه و سقف تخفیف اختصاص یافته به هر کاربر ۴۰ هزار تومان است.
 
براساس این گزارش، برای ارایه کد تخفیف در سایت دیجی‌کالا در مرحله پرداخت، ردیفی برای درج کد قرار گرفته است که کاربران شاتل موبایل میتوانند کد دریافت شده از شاتل موبایل را در این محل وارد کنند.
 
تخفیف 10 درصدی خرید از دیجیکالا برای مشترکین شاتل موبایل، به خریدهایی که فروشنده کالا، دیجی‌کالا باشد تعلق می‌گیرد و برای کالاهایی که کد شگفت‌انگیز دارند قابل اعمال نخواهد بود.

​​