فناوری

با این دستگاه مشکل خواب بچه ها را برطرف کنید

منبع: مهر

خواباندن بچه های کوچک یکی از چالش های اساسی برای والدین است، به خصوص که برخی بچه ها در طول شب هم خواب آرامی ندارند و هر بار به دلایلی از خواب بیدار می شوند.

«سوزی اسنوز» نام دستگاه جدیدی است که می تواند خواب بچه ها را به تجربه ای دلپذیر مبدل کند و والدین را هم از دردسرهای خواباندن بچه ها نجات دهد.

این دستگاه ترکیبی از چراغ خواب، سیستم کنترل کننده شرایط بچه ها و آموزش دهنده نحوه صحیح خواب است. در آغاز با فشاردادن سر این دستگاه به سمت پایین می توانید آن را روشن کنید. در ابتدای فعالیت، سوزی اسنوز برایتان ده دقیقه موسیقی آرام پخش می کند و نوری ملایم را در محیط اطراف منتشر می کند تا کودک برای خواب آماده شود.

پس از به خواب رفتن کودک، این دستگاه نور خود را کم می کند و این میزان نور با چرخاندن سر دستگاه قابل تنظیم است. در ابتدای صبح نیز سر این دستگاه شروع به درخشش کرده و بالاتر می آید تا کودک بیدار شده و برای رفتن به مدرسه آماده شود.

همراه با سوزی اسنوز یک برنامه تلفن همراه نیز عرضه می شود که تنظیم نور و صدای دستگاه را از راه دور ممکن می کند. با همین برنامه می توان زمان بیدار کردن کودک را نیز مشخص کرد و از وضعیت کودک در حین خواب نیز مطلع شد.

این دستگاه مجهز به تعدادی حسگر است و اگر از بیدار شدن یا گریه کردن کودک در زمان خواب مطلع شود، پیام هشداری برای والدین ارسال می کند. قیمت این دستگاه قابل اتصال به شبکه های وای – فای ۲۵۰ دلار است.


​​