فناوری اطلاعات

قائم مقام وزیر ارتباطات در امور بین الملل درگذشت

مهدی محتشمی، قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بین الملل درگذشت.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، مهدی محتشمی که با حکم دکتر محمود واعظی -وزیر ارتباطات دولت دوازدهم- بعنوان قائم مقام امور بین الملل وزارت ارتباطات منصوب شده بود، ساعاتی پیش درگذشت. 

محمدجواد ظریف -وزیر امور خارجه- و محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- با صدور پیامهای تسلیت جداگانه ای، درگذشت مهدی محتشمی که از دیپلمات های باسابقه وازت خارجه و قائم مقام امور بین الملل وزارت ارتباطات بودند را تسلیت گفتند.

وزیر امور خارچه در پیام خود نوشت "خبر درگذشت یکی دیگر از دوستان و همکاران قدیمی و از دیپلمات‌های برجسته و میهن دوست زنده یاد مهدی محتشمی که عمری را برای حفظ و حراست از منافع ملت و اعتلای نام ایران سپری کرد، موجب تاثر عمیق اینجانب شد. از درگاه خداوند مهربان برای این دیپلمات وارسته آمرزش و رحمت واسعه و برای خانواده، بازماندگان و دوستان و همکاران ایشان صبر و اجر طلب می‌کنم."

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت "امشب وزارت ارتباطات داغدار درگذشت یکی از مدیران ارشد خود شد. جناب آقای مهندس مهدی محتشمی، قائم مقام وزیر در امور بین الملل که یکی از دیپلماتهای برجسته کشور بود، دارفانی را وداع گفت. دوستی صمیمی و همراهی دلسوز و مدبر که همواره نقش موثری در پیشبرد ماموریتهای نظام اسلامی داشت. ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز بویژه همسر گرامی ایشان، علو درجات را برای ایشان از درگاه احدیت خواهانم. روحش شاد و یادش گرامی باد."


​​