تلفن همراه

چه کسی مدیرعامل رایتل می شود؛ کاظمی، خبره، رضا طالبی یا جعفری؟

Rightel_Operator_Company_Logo.png
 
با انتصاب مهندس سید مجید صدری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران ، گمانه زنی ها در مورد مدیر عامل جدید رایتل آغاز شده است.
 
در میان افرادی که به عنوان گزینه های این پست مطرح هستند بیش از سایرین نگاه ها به عباس کاظمی ، مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت مدیریت صنایع نوین تأمین دوخته شده است.
 
اما در این میان برخی دیگر هم عنوان می کنند که حسین خبره ،معاون برنامه ریزی راهبردی شرکت رایتل و مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت داتک هم برای این سمت مد نظراست .
 
برخی منابع خبری همچنین از رضا طالبی معاون فنی رایتل برای جایگزینی مجید صدری نام می برند .
 
گفتنی است از مجتبی جعفری ، قائم مقام و معاون امنیت شورای عالی فضای مجازی گزینه بعدی است که امکان دارد به این پست برسد نام برده می شود.
 
سه شنبه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، نوشت پس از انتصاب مهندس سیدمجید صدری -مدیرعامل رایتل- بعنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران، اخبار رسیده به خبرنگار ایستنا، از احتمال انتصاب مجتبی جعفری -عضو هییت مدیره همراه اول، قائم مقام و معاون امنیت شورایعالی فضای مجازی- و یا دکتر عباس کاظمی -مدیرعامل شمص تامین- بعنوان مدیرعامل جدید رایتل خبر می‌دهد.
 
حدود یکماه پیش بود که مدیرعامل شستا در یک نشست خبری مشترک با رئیس سازمان تامین اجتماعی گفته بود: هلدینگ های انرژی، نفت و گاز و هلدینگ های عمران با صنایع، کاشی، سرامیک و سیمان و هلدینگ صنایع نوین با رایتل ادغام خواهد شد و تلاش می شود همه هلدینگ ها را وارد بورس کنیم.
 
 

​​