تلفن همراه

رونمایی از موبایلی شبیه آیفون ایکس

منبع: ایسنا

طبق گزارش های منتشر شده در کنگره جهانی موبایل از موبایلی با اندروید اورئو ۸ و ۳۲گیگابایت حافظه داخلی رونمایی می شود که شبیه آیفون ایکس است.

شرکت ایسوس تصمیم دارد در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ از موبایل Zenfone۵ رونمایی کند.

این در حالی است که یک هفته تا آغاز کنگره جهانی موبایل باقیمانده و بسیاری از شرکت های تولید کننده تصمیم دارند محصولات پرچمدار خود را در آن رونمایی کنند. درهمین راستا کارشناسان تخمین می زنند شرکت ایسوس نیز  پرچمدار ۲۰۱۸ خود را رونمایی کند.

تصاویری از این موبایل در وب سایت های مختلف منتشر شده و با توجه به جزییات دستگاه به نظر می رسد ایسوس «زن فون۵» را در این رویداد رونمایی خواهد کرد.

درهمین راستا وب سایت Giz China تصاویری از دستگاه جدید ایسوس با کد Z۰۱RD منتشر کرده است. این دستگاه مجهز به اسنپ دراگون ۸۴۵،   SoC GPU آدرون، ۶ گیگابایت RAM، اندروید ۸ ارئو  و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. نمایشگر آن نیز وضوح ۲۲۴۶در ۱۰۸۰ پیکسل دارد. به دلیل همین ویژگی ها در وب سایت چینی An Tu Tu رده بندی دستگاه های موبایل، ۲۳۸۱۲۹ امتیاز به دست آورده است.

تصویر دیگری از این موبایل نشان می دهد بخش جلویی این دستگاه شبیه آیفون ایکس است. همچنین با توجه به لبه های باریک صفحه موبایل احتمالا نمایشگر آن AMOLED است.


​​