تلفن همراه

توسعه متوازن تمام مناطق از استراتژی های مخابرات کشور است

 
 
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: استراتژی شرکت مخابرات ایران در کل کشور، رشد و توسعه متوازن تمام مناطق مخابراتی است.
 
 
یافتیان در آئین تودیع و معارفه مدیر مخابرات منطقه فارس که با حضور مهندس شیوا، مدیر کل دفتر مدیر عامل؛ مهندس بیدخام، مدیر کل روابط عمومی, حجت الاسلام مرادی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولین کشوری، لشکری و استانی و مخابراتی، امروز چهار شنبه ۲۳ اسفندماه ۹۶ برگزار شد، ضمن اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد: اهداف و استراتژی در شرکت مخابرات ایران در سطح کشور یکسان است، اما هر مدیر روش ها و تاکتیک های خاص خود را داراست که مدیران را از هم متمایز می سازد.
 
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال زایی و استاده از تولیدات داخلی، بیان کرد: با اجرای طرح FTTH در سطح کشور و به دنبال آن در استان ها شاهد حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال در سطح استان ها بوده ایم و تنها با سرمایه گذاری و توسعه فیبر نوری درآمد های مورد نظر در استان ها حاصل می شود.
 
مهندس یافتیان با تاکید بر نقش نیروی انسانی در فعالیت های شرکت مخابرات ایران، اظهار داشت: با استفاده از توانمندی همکاران و ظرفیت های موجود استان، رشد در حوزه تکنولوژی های جدید و پیشرو امکان پذیر خواهد بود.

​​