تلفن همراه

واقعیت افزوده آینده امور مالی جهان را شکل می دهد

واقعیت افزوده به شیوه های مختلف وارد زندگی انسان ها شده و بررسی ها نشان می دهد آینده بسیاری از روندهای مهم شامل امور مالی، تفریح و سرگرمی و بازی های ویدئویی را شکل خواهد داد.
 
 
به گزارش فارس به نقل از ونچربیت، در دنیای کسب و کار دسترسی به خدمات کلود باعث شده تا کاربران هدست های واقعیت افزوده از نیاز به سخت افزارهای گران قیمت و پیچیده رها شوند و صاحبان مشاغل قادر باشند تا از حداکثر توان رایانه ها بهره بگیرند.
 
اما با استفاده از هدست های واقعیت افزوده، بصری سازی اطلاعات و درک بهتر روندهای مالی و تجاری ممکن می شود و انسان‌ها فهم و قابلیت تحلیل بالاتری از این مسائل پیدا می کنند.
 
بصری سازی اطلاعات مالی با استفاده از هدست های واقعیت افزوده به تحلیل گران امکان می دهد تا جریان های مالی پیچیده را بهتر درک کنند و بتوانند با سرعت بیشتری تصمیم بگیرند.
 
از همین رو شرکتی مانند Salesforce به طراحی ابزار تحلیل مالی با استفاده از هدست های واقعیت افزوده ارزان قیمت شرکت Oculus Rift روی آورده و انتظار می رود در آینده تعداد شرکت هایی از این دست باز هم بیشتر شود.
 
هدست های واقعیت افزوده در آینده تعامل سه بعدی و عینی با کارمندان بانک ها را هم تسهیل می کنند و لذا می توان انتظار داشت که شعب فیزیکی بانک ها و موسسات مالی در آینده نه چندان دور به حاشیه رانده شوند. البته میزان استقبال عمومی از چنین خدماتی هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

​​