فناوری اطلاعات

قائم مقام فناپ معاون توسعه کسب و کار داده پردازی بانک پارسیان شد

منبع: آرمان اقتصادی
با حکم مظفر پور نجبر مدیرعامل گروه داده پردازی بانک پارسیان،حسین اسلامی به عنوان معاون توسعه کسب و کار این گروه منصوب و مشغول بکار شده است.
 
 
مراسم تودیع حسین اسلامی، قائم‌مقام و معاون توسعه کسب‌وکار شرکت فناپ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت‌های زیرمجموعه این هولدینگ برگزار شد.
 
در ابتدای این مراسم شهاب جوانمردی مدیرعامل فناپ با اشاره به سابقه بیش از ۵ ساله همکاری با حسین اسلامی گفت: «بی‌شک همکاری با ایشان منجر به توسعه فعالیت‌های شرکت و شکل‌گیری ساختاری تازه در مدیریت شرکت‌های هولدینگ شده است. نگاه خاص و مراقبت ایشان از حوزه سرمایه‌های انسانی در کنار نوع نگاه اقتصادی ویژه‌ای که دارند، منجر به توسعه فراگیر در هولدینگ فناپ شده است.»
 
او افزود: «حسین اسلامی با اینکه می‌توانست نفر اول شرکت‌های مختلف باشد، کاملاً با برنامه و تا زمان خاصی علاقه‌مند به ایفای نقش نفر دوم بود.»
 
در ادامه مراسم حسین اسلامی ضمن تشکر از اعتماد مدیرعامل و هیات مدیره فناپ گفت: «تجربیات بی‌نظیری که طی این دوره بیش از ۵ سال در فناپ به دست آوردم در کنار همکاری با بهترین‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور باعث خوشحالی و خوشبختی من بوده است.»
 
حسین اسلامی از سال ۹۱ با عنوان مشاور و دستیار اجرایی مدیرعامل فناپ شروع به کار و به سرعت معاونت جدید توسعه کسب‌وکار را ایجاد و راهبری کرد و سپس با حفظ سمت به عنوان قائم‌مقام شرکت فناپ فعالیت خود را در این شرکت ادامه داد.
 
او در این مدت ریاست و عضویت در هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه هولدینگ فناپ چون فناپ پرداخت (اتیک سابق)، فناپ زیرساخت (کاران سابق)، فناپ سرمایه‌گذاری، پارسا (پول‌رسان هوشمند)، کاراطیس (نماینده بوش در حوزه دوربین‌های محافظتی) و دریک ایرانیان (شرکت مشترک با سام سرویس) را بر عهده داشت.

​​