تلفن همراه

مدیران پرسپولیس و استقلال به دیدار وزیر ارتباطات رفتند

مسئولان و مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صبح دیروز به دیدار وزیر ارتباطات رفته و با او در خصوص این دو باشگاه و فعالیت‌های صورت گرفته به گفت‌وگو پرداختند.
 
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه و افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس به همراه سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال و ملکی عضو هیأت مدیره این باشگاه به دیدار محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات رفته و با او در خصوص مسائل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صحبت کردند.
 
در این دیدار دزفولی مدیرعامل ایرانسل که اسپانسر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هست هم حضور داشت و در خصوص فعالیت‌های این اپراتور تلفن همراه و همکاری با دو باشگاه پرطرفدار پایتخت به وزیر ارتباطات توضیحاتی ارائه داد.
 
آذری جهرمی در این دیدار برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در مسابقات پیش رو و همچنین لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد و ابراز امیدواری نمود که همچون گذشته از این دو باشگاه و هوادارانشان حمایت صورت خواهد گرفت.
 
وزیر ارتباطات همچنین با قدردانی از اسپانسر مشترک این دو باشگاه کمک به ورزش را یک موضوع مهم دانست و عنوان کرد که کمک‌های وزارت ارتباطات به این دوباشگاه صورت خواهد پذیرفت.
 
همچنین مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از توجه وزیر ارتباطات با وجود همه مشغله‌های کاری به امر ورزش و وضعیت دو باشگاه پرطرفدار پایتخت قدردانی کردند و از اینکه وقتی را برای رسیدگی به امور این دو باشگاه در نظر گرفته بود از آذری جهرمی تشکر کردند.
 
به نوشته پرسپولیس نیوز این دیدار به عنوان یک دیدار نوروزی بود و مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به وزیر ارتباطات سال نو را تبریک گفتند.

​​