بازار سرمایه

عطا خلیقی خبرداد: اعزام استارت آپ های ایرانی به فستیوال IT اروپا

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب وکارهای نوپای فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد زمینه حضور تعداد محدودی از استارت آپ های برتر ایرانی را در فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا با عنوان WEBIT.FESTIVAL Europe فراهم کند.

 
عطا خلیقی عضو کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان گفت: فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا (WEBIT.FESTIVAL Europe) قرار است از تاریخ پنجم تا هفتم تیرماه (۲۵ تا ۲۷ ژوئن ۲۰۱۸) در شهر صوفیای بلغارستان و با حضور ۶ هزار فعال این حوزه و ۲۰۰ استارت آپ برتر اروپایی برگزار شود.
خلیقی با بیان فراهم شدن حضور تعداد محدودی از استارت آپ های توانمند ایرانی در این رویداد ادامه داد: کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان از طریق تعامل با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد زمینه حضور تعداد محدودی از کسب و کارهای نوپای برتر حوزه فاوا را در این رویداد فراهم کند.
عضو کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در این باره افزود: از استارت آپ های توانمند حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که امکان تعامل و همکاری با کشورهای اروپایی را دارند دعوت می کنیم برای حضور در این رویداد، درخواست خود را به همراه مشخصات کلی کسب وکار، دلایل، برنامه حضور در فستیوال و اطلاعات تماس، حداکثر تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@tehrannsr.org اعلام کنند.
خلیقی در این باره به مشارکت کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان پرداخت و گفت: کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب وکارهای نوپای فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، درخواست استارت آپ های علاقه مند را بررسی کرده و در نهایت از میان متقاضیان، برگزیدگان را برای حضور در این رویداد به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت امور خارجه معرفی خواهد کرد.
به گفته خلیقی، در این رویداد جهانی، وزیر امور خارجه کشورمان نیز با هدف تقویت همکاری میان ایران و اتحادیه اروپا در حوزه فناوری اطلاعات، در کنار کارآفرینان برگزیده ایرانی حضور خواهد داشت.
براساس اعلام کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، تمام هزینه های حضور در این رویداد بر عهده خود استارت آپ های متقاضی است و تنها امکان حضور و معرفی استارت آپ های برگزیده در این رویداد و پیش برد تعاملات و مذاکرات تسهیل خواهد شد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می توانند به سایت رویداد در آدرس webit.bg/2018  مراجعه کنند. 

​​