تلفن همراه

دستور جهرمی برای رسیدگی به شکایت یکی از کاربران شبکه های اجتماعی از ایرانسل

منبع: تسنیم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به اظهارات توییتری یکی از کاربران، دستور رسیدگی به تخلف احتمالی شرکت ایرانسل را داد.
 
 
یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصویری از صفحه مربوط به مقررات استفاده از اینترنت همراه یکی از اپراتورهای تلفن همراه و خطاب قرار دادن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتر نوشت: «آقای وزیر خبر دارید چه اتفاقی در ایرانسل و احتمالا سایر سرویس‌ها در حال افتادن است؟!»
وی در تشریح این اتفاق گفت: ایرانسل اعلام کرده در صورت استفاده از فیلترشکن، با وجود خریداری بسته اینترنت،هزینه را براساس تعرفه آزاد محاسبه خواهد کرد! در سکوت دولت، به راحتی به خود حق می‌دهند که حقوق مصرف‌کننده را خدشه‌دار کنند.»
 
با وجود اینکه بند مذکور در بخش نکته‌های مربوط به خرید آنلاین بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل روی سایت این اپراتور در حال حاضر وجود ندارد، اما وزیر ارتباطات خبر از پیگیری این موضوع داد.
 
محمدجواد آذری جهرمی در واکنش به موضوع، طی توییتی اعلام کرد: ضمن تشکر از اطلاع‌رسانی شما، از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواستم شکایت شما از شرکت ایرانسل را تا پایان روز یکشنبه رسیدگی کند و در صورت تخطی از مقررات، حقوق مصرف‌کنندگان اعاده گردد.
 
وزیر ارتباطات همچنین گفت: گزارش این رسیدگی تا پایان روز یکشنبه طی اطلاعیه‌ای منتشر خواهد شد.

​​