رگولاتوری

مردم وقوع اختلالات در کاربری های اینترنت را به سامانه 195 اعلام کنند

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید بر اینکه اجرای حکم قضایی در مسدودسازی یکی از پیام‌رسان‌ها نباید در مورد سایر کاربری‌های اینترنت اختلال ایجاد کند، گفت: مردم اگر برای استفاده از سایر کاربری‌های اینترنت با مشکل روبرو شدند موارد را از طریق سامانه ۱۹۵ جهت پیگیری اعلام کنند.
به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،با اشاره به گزارش هایی مبنی بر اختلال در برخی نرم‌افزارهای کاربردی و نیز بازی‌های رایانه‌ای بر خط و همچنین اختلال در بعضی از وب سایت‌های اینترنتی پس از اجرای حکم قضایی در مسدودسازی یکی از پیام‌رسان‌ها تاکید کرد: اجرای این حکم نباید در مورد سایر کاربری‌های اینترنت اختلال ایجاد کند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مردم درخواست کرد در صورتی که برای استفاده از سایر کاربری‌های اینترنت با مشکل روبرو شدند موارد را از طریق سامانه ۱۹۵ جهت پیگیری اعلام کنند.
فلاح جوشقانی درباره نحوه رسیدگی به این شکایات عنوان کرد: در صورتی که با بررسی به این نتیجه برسیم که اپراتوری در این زمینه سرویسی را با کیفیت نامناسبی ارایه کرده است در چارچوب پروانه با اپراتور برخورد می‌شود.

​​