تلفن همراه

تماشای 50 گیگابایت فیلم سینمایی رایگان توسط شاتل موبایل

شاتل موبایل از عرضه بسته اینترنت همراه جدید ۲.۵ گیگابایتی یک ماهه خود به همراه 50 گیگابایت ترافیک برای تماشای فیلم‌های سینمایی در پلتفرم نماوا خبر داد.
 
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به فیلم دیدن در موبایل خود عادت دارید، بسته اینترنتی جدید ۲.۵ گیگابایتی یک ماهه شاتل پیشنهاد مناسبی است تا با دریافت این بسته، با همان قیمت قبلی از 50 گیگابایت ترافیک تماشای فیلم‌های سینمایی نماوا به صورت رایگان بهره‌مند شوید.
 
جدا از این قابلیت، مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل با شماره‌گیری کد دستوری #6*3*1*3*7* و پرداخت 12 هزار و 500 تومان، به مدت یک ماه از 1000 دقیقه مکالمه شاتل موبایلی بهره‌مند می‌شوند. سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در نسل های 3G، 4G و 4.5G در تمامی شهرهای کشور قابل استفاده هستند و این پیشنهاد برای کاربران در سراسر کشور ارائه شده است.
 
نماوا یکی از خدمات گروه شاتل برای تماشای آنلاین فیلم و سریال‌‌های روز به همراه قابلیت تنظیم هوشمند کیفیت نمایش با سرعت اینترنت است که در آن فیلم‌های سینمایی، سریال‌، مستند و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی به صورت قانونی و با رعایت حقوق دارندگان محتوا، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 
شاتل موبایل تنها اپراتوری است که در ایران سرویس تلفن ثابت و سرویس اینترنت ثابت و همراه و محتوایی به مشترکان ارائه می‌کند. شاتل با اجرای این طرح قصد دارد تجربه همگرایی خدمات ثابت و سیار را برای مشترکان ایجاد کند؛ تجربه ‌ای که به نظر می‌رسد با توجه به رایگان بودن 50 گیگ ترافیک یک ماهه برای تماشای فیلم مورد استقبال قرار گیرد.

​​