تلفن همراه

رگولاتوری سامانه شکایت مشترکین با قابلیت مکان نمایی جغرافیایی راه اندازی کرد

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از راه‌اندازی سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات مشترکین حوزه ICT مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی خبر داد.
 
وی گفت: این سامانه با هدف بهره‌مندی از نظرات مشترکین برای ارتقاء بهبود کیفیت ارایه خدمات، نظارت موثرتر بر عملکرد ارایه‌دهندگان خدمات، سرعت دادن به رفع اشکالات شبکه‌های ارتباطی، فناوری اطلاعات و پستی راه‌اندازی شده است.
 
وی درباره ویژگیهای سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات حوزه ICT تصریح کرد: در سامانه جدید امکان ثبت شکایت براساس موقعیت جغرفیائی مکان، نوع سرویسهای متداول و به تفکیک ارایه‌دهندگان خدمات وجود دارد همچنین در این سامانه قابلیت افزودن مستندات شامل تصویر، صوت و ...، امکان پیگیری شکایات با دریافت کد رهگیری، امکان اعلام شکایت با روشهای مختلف شامل تماس تلفنی، پست الکترونیکی، پیامک پیش‌بینی شده است.
 
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری افزود: به منظور سرعت دادن به رفع شکایت‌ها از سوی اپراتورها در این سامانه امکان مشاهده شکایت‌های سایر مشترکین از ارایه‌دهندگان خدمات به صورت مکان نمای جغرافیائی و همچنین مشاهده نقطه نظرهای فنی ناظران سازمان در مورد شکایت مشترکان وجود دارد.
 
مشترکان سرویسهای ارتباطی، پستی و فناوری اطلاعات می‌توانند از اینجا به سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایت مشترکان دسترسی داشته باشند.

​​