رسانه‌های اجتماعی

ویدئوها و عکس های متفاوت خلق کنید

منبع: روزنامه ایران
اگر اهل گذاشتن عکس و ویدئو در شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام باشید حتماً می‌دانید که صرف گذاشتن یک عکس یا ویدئوی ساده کاربران جذب صفحه شما و در نهایت دنبال کردنتان در این شبکه اجتماعی نمی‌شوند. باید همیشه عکس‌ها و فیلم‌هایی که در این شبکه به اشتراک می گذارید، همراه با ایده‌های خلاقانه و متفاوت باشد.
راه‌های گوناگونی برای خلق تصاویر متفاوت وجود دارد، راه‌هایی که به کمک اپلیکیشن‌های مخصوص در این زمینه به سادگی امکان پذیر است و نیازی نیست شما کار پیچیده‌ای برای فایل تصویری خود انجام دهید. اگر به‌ دنبال یک اپلیکیشن مخصوص برای ویرایش عکس و ویدئو خود می گردید می‌توانید از InShot کمک بگیرید. این برنامه به شما کمک می کند تا فایل‌های تصویری متفاوت و جذابی خلق کنید.
این اپلیکیشن آنقدر ساده طراحی شده که هنگام کار با آن نیاز به انجام هیچ کار پیچیده‌ای نخواهید داشت. این برنامه که بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد ابزاری عالی است که تمام محدودیت‌های به اشتراک‌گذاری عکس و فیلم در اینستاگرام را دور می‌زند.
برای شروع به کار به محیط برنامه وارد شوید و ویدئو یا عکسی که در نظر دارید را از بخش گالری گوشی انتخاب کنید. حالا می‌توانید با کمک ویرایشگرهای مخصوص این برنامه، افکت‌های حرفه‌ای را به فایل تصویری خود اضافه کنید و اگر هم دوست داشتید در نهایت یک موسیقی روی آن بگذارید. Mirror کردن تصاویر، چرخاندن، گرد کردن لبه‌ها، تنظیمات کامل روشنایی و رنگ، فیلترهای متنوع، صدها بک گراند زیبا برای پر کردن قاب عکس و ویدئو و افزودن متن و استیکر به تصویر از جمله امکاناتی است که این برنامه در اختیار کاربرانش می‌گذارد. این اپلیکیشن به‌صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید و ios قرار گرفته است.
 

​​