تلفن همراه

کاهش 20 درصدی هزینه بسته های بی نهایت برای مشترکین سیمکارت های دائمی رایتل

رایتل اعلام کرد با کاهش 20 درصدی هزینه فعال سازی خانواده بی نهایت رایتل، مشترکین سیم کارت های دائمی این اپراتور دیگر نگران هزینه های ارتباطی خود نباشید.

 
به گزارش روابط عمومی رایتل، بسته­ های خانواده بی­ نهایت شامل پنج بسته با نام­ های کلاسیک، نقره­ ای، طلایی، پلاتین و الماس تنها بسته­ هایی هستند که سرویس تماس صوتی نامحدود (درون و برون شبکه) در اختیار مشترکین تلفن همراه کشور قرار می دهند.
 
آن دسته از مشترکین سیم‌کارت دایمی رایتل که با توجه به شرایط شغلی، تحصیلی یا خانوادگی خود استفاده زیادی از خدمات ارتباطی در داخل یا خارج از کشور دارند و نگران هزینه‌ های بالای آن هستند، می ‌توانند با توجه به نیاز خود نسبت به انتخاب و خرید یکی از بسته­ های "خانواده بی نهایت" اقدام و  با کمترین هزینه از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند. 
 
این بسته­ ها علاوه بر تماس صوتی، حجم اینترنت بالایی را نیز در اختیار مشترکین قرار می­ دهند و مشترک با توجه به نوع بسته بی­ نهایت انتخابی می ­تواند از خدمات ارتباطی مورد نیاز خود برخوردار شود.
 
قیمت بسته ­های خانواده بی نهایت با خدمات چشمگیر و منحصر بفرد در بهمن ماه سال 96، 20 درصد کاهش داشته است و در حال حاضر این بسته­ ها از 48 تا 208 هزار تومان قیمت دارد.
 
لازم به ذکر است بسته­ های مذکور به صورت ماهانه و سه ماهه قابل فعال­ سازی است و فعال­ سازی آن به صورت سه ماهه مقرون به ­صرفه تر است. به گونه ای که با خرید بسته سه ماهه می توان بیش از 16 درصد تخفیف نسبت به بسته یک ماهه دریافت نمود.

​​