تلفن همراه

همراه اول تا پایان خرداد سیم کارت های دائمی اش را با قیمت 100هزار تومان می فروشد

 

همراه اول اعلام کرد از ابتدای ماه مبارک رمضان ۹۷ فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول به قیمت ۱۰۰ هزار تومان آغاز می شود و این طرح تا ۳۱ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش آژانس خبری فناروی اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی، متقاضیان با خرید سیم کارت دائمی می توانند ضمن بهره مندی از تخفیف قیمت سیم کارت، از بسته خوش آمد ۱۰۰۰، شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز پس از اتمام بسته خوش آمد ۱۰۰۰ استفاده کنند.
 
بنابر اعلام همراه اول، پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد.
 
براساس اعلام همراه اول، متقاضیان برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول در بازه زمانی طرح می توانند به سامانه گلچین به نشانی sim.mci.ir و یا دفاتر و فروشگاه های زنجیره ای همراه اول مراجعه کنند.
 
همراه اول تصریح کرده این طرح شامل سیم کارت های دائمی طرح ۲۰، طرح ۱۰۰۰ و ثبت نام به روز (فروش آنلاین) و ثبت نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است می شود و طرح های قسطی، سیم کارت های سازمانی و نظایر آن، شامل این طرح نیست و با قیمت مصوب قبلی به فروش می رسد.

​​