تلفن همراه

ساعت تلفنی کودکان Mi Bunny 2C شیائومی با قیمت ۱۹۹ یوان رونمایی شد

شیائومی ساعت مچی جدیدی را برای بچه‌ها با نام Mi Bunny Children Phone Watch 2C تولید کرده است. ساعت تلفنی کودکان Mi Bunny 2C شیائومی در واقع نسخه ارتقا یافته‌ی ساعت کودکان Mimi می‌باشد که علاوه بر داشتن بافت بند ساعت پیشرفته تر، از همان سبک طراحی شیک و دوست‌داشتنی مدل نسل اول استفاده کرده است.
 
ساعت تلفنی کودکان Mi Bunny 2C دارای یک صفحه نمایش کم برق PMOLED می‌باشد‌. صفحه نمایش دارای طراحی دایره‌ای شکلی است و قاب و بندهای آن دارای رنگ های آبی آسمانی و نارنجی می‌باشد. این ساعت وزنی سبک و ۳۷٫۸ گرمی دارد و در نتیجه استفاده از بندهای سیلیکونی بسیار راحت است. این محصول توسط شرکت زنجیره‌ای زیست محیطی شیائومی یعنی شرکت Xiao Xan Technology ساخته شده است.
 
این ساعت همچنین به عنوان یک تلفن عمل‌ می‌کند به همین دلیل دارای یک اسلات سیم‌کارت نانو می‌باشد. حافظه ذخیره سازی آن بسیار محدود است اما تا ۱۰ شماره تلفن را می‌تواند در کانتکت‌هایش ذخیره کند. این ساعت با دو دکمه همراه است، در حالی که دکمه بالا برای برقراری تماس است، دکمه پایین‌تر تماس را قطع می‌کند. هنگامی که کودک در معرض اضطراب یا خطر باشد، می‌تواند با طولانی فشار دادن دکمه یک سیگنال اضطراری ارسال کند. مکان کودک و ضبطی ۷ ثانیه‌ای از محیط بلافاصله به تلفن همراه والدین ارسال می‌شود، البته این به معنی داشتن یک GPS داخلی است. این ساعت تلفنی همچنین دارای ویژگی تنظیم یک لیست سفید برای تماس‌ها است در حالی که تماس‌های دیگر مسدود شده‌اند. به این ترتیب، دیگر نگرانی‌ای در مورد دریافت تماس از یک غریبه توسط کودک وجود ندارد.
 
ویژگی‌های دیگر ساعت تلفنی کودکان Mi Bunny 2C شامل Wi Fi، سنسورهای گرانشی و EPO می‌باشد. همچنین یک حصار ایمنی چند جانبه وجود دارد تا هنگامی که کودک از منطقه خارج می شود، والدین بلافاصله پیامی دریافت کنند. این ساعت از رمزگذاری AES 256-bit، رمزگذاری ارسال اطلاعات، رمزگذاری داده های کلودی شیائومی و انواع اقدامات رمزگذاری برای جلوگیری از فاش شدن داده‌ها و محافظت از امنیت داده‌های ساعت استفاده کرده است.
 
قیمت ساعت تلفنی کودکان Mi Bunny 2C شیائومی، ۱۹۹ یوان (۳۱ دلار) است. این ساعت به طور همزمان از امروز از طریق Mia Xiaomi Mi، Tmall، Jingdong و Suning به فروش می‌رسد.

​​