تلفن همراه

دادستان قزوین دو روز پس از ورود وزیر ارتباطات و پایان ماجرا: اقدامات همراه اول در اینترنت عید فطر از مصادیق مجرمانه است

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: اقدامات همراه اول درباره اینترنت عید سعید فطر و برخی قرعه‌کشی‌های قلابی مجرمانه بوده و تحت پیگرد قانونی است.

نتیجه تصویری برای حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی گفت: اقدامات همراه اول در اینترنت عید سعید فطر و برخی قرعه‌کشی‌های قلابی از مصادیق جرم بوده و برای آن‌ها پرونده تشکیل شده است.
 
وی افزود: در مورد اینترنت ۱۲۰ گیگابایتی روز عید سعید فطر که سبب متضرر شدن عده‌ای از مردم شد؛ نامه‌ای به نماینده همراه اول در استان قزوین نوشته شده که اگر این موضوع را سریع حل نکنید برای کل همراه اول اعلام جرم می‌کنیم.
 
 
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین تصریح کرد: همچنین در برخی از موارد پیامکی مبنی بر اینکه شما در فلان قرعه کشی برنده شده‌اید و برای دریافت جایزه باید عدد یک را به این شماره ارسال کنید می‌آید و ماهانه ۳۰۰ هزار تومان به فیش وی اضافه می‌شود در صورتی که چنین قرعه کشی وجود ندارد.
 
صادقی‌نیارکی افزود: این موضوع توسط دستگاه قضایی پیگیری می‌شود در صورتی که شاکی خصوصی داشته باشیم حتما این موضوع را پیگیری کرده و همراه اول را به دادگاه احضار می‌کنیم.
 
وی گفت در این زمینه ما همراه اول را تحت فشار گذاشته و حساسیت ملی هم ایجاد کرده‌ایم، به دادستان کل، رئیس قوه قضائیه و دولت نامه نوشته‌ایم که این موضوع را پیگیری کرده تا مردم به حقوق تضییع شده خود برسند.

​​