فناوری اطلاعات

توپ فوتبال هوشمند INSAIT JOY شیائومی با قیمت ۲۹۹ یوان رونمایی شد

همزمان با دوره‌ی جام جهانی فیفا، غول تولید‌‌ کننده چینی، شیائومی، کراودفاندینگ توپ فوتبال هوشمند جدید INSAIT JOY خود را با قیمت ۲۹۹ یوان (۴۷ دلار) آغاز کرد. فروش این محصول از تاریخ ۱۰ ژوئیه آغاز خواهد شد.
 
توپ فوتبال هوشمند INSAIT JOY شیائومی در دو اندازه موجود است که شامل اندازه‌های ۴ و ۵ می‌باشد. اندازه ۴ بیشتر برای جوانان / نوجوانان مناسب است. این توپ دارای محیط ۶۳۵ – ۶۶۰ میلیمتر و وزن ۳۵۰ – ۳۹۰ گرم می‌باشد که از ترکیب رنگی جذاب آبی و زرد غالب استفاده می‌کند. از سوی دیگر، اندازه ۵ برای بزرگسالان / حرفه‌ای‌ها مناسب بوده و دارای محیط ۶۸۰ – ۷۰۰ میلیمتر و وزن ۴۲۰ – ۴۵۰ گرم است که از رنگ جذاب آبی استفاده می‌کند.
 
توپ فوتبال هوشمند INSAIT JOY شیائومی تکنولوژی پیوند حرارتی را به جای فرآیند دوخت سنتی، به کار گرفته است. این توپ دارای سفتی هوای خوب و موادی است که امکان تغییر شکل هنگام ساییده شدن و غوطه وری در آب جلوگیری می‌کند. این محصول از پوسته PU مقاوم در برابر سایش و بوتیل لایر ساخته شده است که با استاندارد توپ FIFA مطابقت دارد. 
 
به عنوان یک توپ فوتبال هوشمند، یک ماژول محاسبه مسیرِ با سرعت بالا، یک چیپ محاسبه‌‌گر میکرو و یک سنسورِ با عملکرد بالا، به این توپ متصل می‌شوند تا الگوریتم حرفه‌ای مسیر حرکت را در لحظه فراهم کنند. شما می‌توانید مسیر دینامیک را تجزیه و تحلیل کنید زیرا نتیجه حرکت به درستی ثبت می‌شود. این توپ دارای پشتیبانی از APP می‌باشد و می‌تواند ویدیو کوتاهی را در طول استفاده ضبط کند. دینامیک‌های داده‌های حرکتی، ذخیره‌سازی ابری و به اشتراک‌گذاری در پلتفرم های اجتماعی، قابلیت‌های دیگر این توپ هوشمند هستند. علاوه بر این، APP سه سطح و ۱۴ برنامه ورزشی پیشرفته را ایجاد می‌کند و سیستم می‌تواند دستاورد هر تمرین را ذخیره سازد. رتبه‌بندی دستاوردهای شخصی توسط متخصص آنلاین نیز وجود دارد.
 
همچنین این توپ از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند و می‌تواند با یک بار شارژِ ۳۰ دقیقه‌ای، به مدت ۳ ساعت به طور پیوسته استفاده شود. باتری کاملا فول شارژ آن امکان استفاده‌ی بیش از ۷ ساعت از آن را در یک بار فراهم می‌سازد و ۴۰ روز نیز در حالت استندبای شارژ نگه می‌دارد.
 

​​