تلفن همراه

وزیر ارتباطات به وعده ۶ ماه پیش خود عمل کرد: نصب ۸۸ دکل مخابراتی در سطح استان کرمان

 
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در اجتماع مردم روستای گروک از توابع شهرستان راور در استان کرمان تاکید کرد: علی رغم همه مشکلات و محدودیت های دولت، وزیر ارتباطات به وعده هایش عمل کرد و ایجاد ۸۸دکل فرستنده با پیگیرهای انجام شده در سطح مناطق استان نصب و راه اندازی شد.
 
 
 
محمد رضا پور ابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به حضور وزیر ارتباطات در استان کرمان و عمل به وعده هایی که ۶ ماه قبل داده شده بود گفت: آذری جهرمی وزیری جوان، ساعی و پرتلاش است و در مدت کوتاه وزارتش چندین بار در سطح استان کرمان و روستاهای دورافتاده حضور پیدا کرده است.
 
پور ابراهیمی در اجتماع مردم روستای گروک از توابع شهرستان راور در استان کرمان تاکید کرد: علی رغم همه مشکلات و محدودیت های دولت، جهرمی به وعده هایش عمل کرد و ایجاد ۸۸دکل فرستنده با پیگیرهای انجام شده در سطح مناطق استان نصب و راه اندازی شد.
 
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکل تلفن ثابت بسیاری از نقاط حل شد‌ و برای حل مشکل اینترنت ۲۴۰۰ روستا در جنوب استان کرمان تصمیمات خوبی اتخاذ شد.
 
پور ابراهیمی با اشاره مشکل بزرگ بیکاری در استان کرمان گفت: بدنبال این هستیم با زیرساخت هایی که وزارت ارتباطات ایجاد کرده در راستای ایجاد اشتغال و خلق ثروت استفاده کنیم.

​​