فناوری اطلاعات

ال‌ای‌دی‌های سری IF020H سامسونگ قابی زیبا در محیط‌های تجاری

در هر حرفه و تجارتی که باشیم، بزرگ یا کوچک، یک نیاز اصلی داریم، معرفی خدمات‌مان به مشتریان به جذاب‌ترین روش ممکن. جدا از تبلیغات در حوزه‌های مختلفی مثل بیلبوردها، تلویزیون یا اینترنت، معرفی خدمات در محل کارمان هم اهمیت زیادی دارد. 
مثلا رستورانی که بتواند منوهای مختلفش را به شکل‌هایی جذاب و امروزی پیش چشم افراد عبوری قرار دهد مسلما در جذب آنها برای خوردن غذا در آن محل موفق‌تر خواهد بود. یا تصور کنید در بوتیک‌تان تابلویی داشته باشید که همه مدل‌های لباس را در تن مانکن و همراه با اطلاعات و قیمت به مشتری نمایش دهد. همه این موارد می‌تواند مشتری‌ احتمالی را تشویق به خرید از کسب‌و‌کار شما کند. 
اما نمایشگری که بتواند همه این خواسته‌ها را آن هم با بهترین کیفیت به مشتری ارائه کند باید مجهز به جدیدترین فناوری‌های روز باشد. نمایشگرهای ال‌ای‌دی ساینیج (LED Signage)، یا همان نمایشگرهای ال ای دی پهن پیکر، یکی از بهترین نمونه‌های موجود در بازار برای چنین کاربردی هستند. 
در این میان سری IF این نمایشگرها به گونه‌ای طراحی شده که در محیط‌های داخلی مانند پاساژها، ساختمان‌های تجاری و اداری و... بهترین تجربه‌ بصری ممکن را ارائه دهد. مدل IF020H نمایشگرهای ال‌ای‌دی ساینیج سامسونگ با قابلیت‌هایی همچون پشتیبانی از فناوری HDR، کالیبراسیون رنگ پیشرفته، نمایش دقیق رنگ‌ها، بدنه مقاوم در برابر تغییرات آب‌وهوایی، کاهش هزینه خرید و نصب تجهیزات جانبی، مصرف پایین انرژی و... به راهکاری حرفه‌ای و کارآمد برای صاحبان کسب‌وکارها تبدیل شده‌ است.
EBG - Smart LED Signage - Pic7.jpg
به روشنی روز
نمایشگرهای ال‌ای‌دی ساینیج سامسونگ در واقع نوعی تلویزیون هوشمند هستند که فناوری‌های برتر حوزه تجاری را با کیفیت ساخت عالی محصولات سامسونگ ترکیب کرده و آن را برای استفاده مداوم و بدون مشکل آماده می‌کند.  در این نمایشگرها برخلاف نمایشگرهای ال‌سی‌دی، تصاویر با روشنایی بالاتری نمایش داده می‌شود.  مدل IF020H  با ترکیب فناوری دامنه دینامیکی بالا (HDR) و پردازش تصویر پیشرفته سامسونگ میزان روشنایی تصاویر را تا رقم جالب توجه ۱۲۰۰ نیت رسانده است. این میزان از روشنایی تقریبا دو برابر نمایشگرهایی است که فاقد فناوری HDR هستند. 
 
نمایش دقیق رنگ‌ها
محتوای تبلیغاتی برای اینکه تاثیر زیادی داشته باشد و بتواند در ذهن بینندگان نفوذ کند می‌بایست با همان شکل و رنگی که طراحی شده به نمایش دربیاید. نمایش دقیق رنگ‌ها چالش بزرگی برای برخی از نمایشگرهای حرفه‌ای است. نمایشگر مدل IF020H سامسونگ به کمک کالیبراسیون پیشرفته و امکانات شخصی‌سازی گسترده، این امکان را به صاحبش می‌دهد تا به طور دلخواه و در دامنه گسترده‌ای از رنگ‌ها محتوای خود را به تصویر بکشد. در طی فرآیند کالیبراسیون این نمایشگر تمامی ساب پیکسل‌ها برای نمایش یکنواخت رنگ‌ها و میزان یکسان روشنایی محتوا در تمامی قسمت‌ها تنظیم می‌شود.
 
هرچه بخواهید، هر طور که بخواهید
حتی با داشتن نمایشگر مناسب هم، ساختن یک محتوای جذاب برای خیلی از ما سخت است. به همین دلیل بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها مجبور می‌شوند تا هزینه‌های نسبتا زیادی را برای ایجاد محتوا و خرید تجهیزات جانبی بپردازند. سری IF ال‌ای‌دی ساینیج‌های سامسونگ مجهز به ابزاری ساده برای تولید، تدوین، برنامه‌ریزی و پخش این محتواها است. در نمایشگرهای مدل IF020H   به کمک راهکارهای کارآمدی همچون MagicInfo ، می‌توان محتواهای دلخواه را خلق و با تهیه یک جدول پخش در زمانی مناسب نمایش داد. همچنین برای صاحبان کسب‌وکارها این امکان به وجود آمده است تا بدون نیاز به خرید تجهیزات جانبی خاصی محتوای UHD خود را از یک منبع در چندین نمایشگر پخش کنند. 
علاوه بر این نمایشگر مدل IF020H به دلیل طراحی منحصربه‌فرد خود دارای بدنه‌ای مقاوم در برابر شرایط متغیر آب‌وهوایی و با مصرف انرژی پایین است.
نمایشگرهای IF020H سامسونگ با داشتن چنین قابلیت‌هایی به راهکاری جذاب، کاربردی و مقرون‌به‌صرفه برای پخش تبلیغات و اطلاع‌رسانی در محیط‌های داخلی همچون پاساژها، فروشگاه‌ها، گالری‌ها، نمایشگاه‌ها و... تبدیل شده‌اند. نمایشگری که به کمک توانایی پخش تصاویر با روشنایی بالا و تجهیز به فناوری HDR همچون یک قاب عکسی زیبا در محیط‌های داخلی خواهد درخشید.

​​