فناوری اطلاعات

پس زمینه عکس های خود را فناورانه تغییر دهید

منبع: روزنامه ایران
حتماً برای شما هم پیش آمده که یک عکس برایتان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ولی تصویر پس‌زمینه آن را دوست ندارید یا اینکه دل‌تان می‌خواهد تصویر پس زمینه را عوض کنید.
مراجعه به متخصصان این حوزه یکی از راهکارهایی است که می‌توانید عکسی جدید در اختیار داشته باشید اما راه آسان‌تری هم هست. تنها کافی است از نرم‌افزار InPixio Photo Eraser  استفاده کنید؛ نرم‌افزاری برای حذف پس زمینه تصاویر در سیستم عامل ویندوز که کار با آن نیز بسیار راحت است و می‌توانید تصاویری زیبا با پس‌زمینه‌هایی متنوع خلق کنید.
گفتنی است که حذف و شناسایی پس زمینه از بین عناصر و آیتم‌های تصاویر به صورت هوشمند و با ابزار‌های حرفه‌ای انجام می‌شود پس چندان هم نیاز به مهارت بالایی ندارد، اگر در حوزه گرافیک و نرم‌افزار تبحری ندارید، نگران نباشید.
یکی دیگر از موضوع‌های جالب توجه در این نرم‌افزار این است که به کمک یکی از ابزارهای آن یعنی «کلون»، می‌توانید عمل حذف پس‌زمینه را با ظرافت خاصی  انجام دهید بدون اینکه به عکس اصلی آسیبی برسد. همچنین ابزار کلون برای از بین بردن رنگ‌های باقی مانده از حذف آیتم‌ها نیز کارآیی بالایی دارد.
از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار نیز حذف آرم، لوگو، اعداد، سایه، واترمارک، افراد و... است. لازم به ذکر  است این نرم‌افزار طوری هوشمند عمل می‌کند که هیچ کس متوجه حذف آرم و لوگو و... نمی‌شود و تصویر کاملاً طبیعی است.
همچنین باید گفت که حذف اشیا تنها با یک کلیک امکانپذیر است و به سادگی می‌توانید این کار را انجام دهید. اگر از علاقه‌مندان این نرم‌افزار هستید، می‌توانید آن را به صورت رایگان از سایت p30world.com دانلود کنید.
 

​​