فناوری اطلاعات

افزایش 16 درصدی درآمد شرکت ملی پست در سال جاری

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران از افزایش 16 درصدی درآمد این شرکت در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه کنترل پروژه های شرکت ملی پست ضمن ارایه گزارش کاملی از روند پیشرفت پروژه های (GNAF) جی نف و سیماک، گفت: به زودی سرویس های پروژه های اقتصاد مقاومتی و سیماک به مردم ارایه می شود .
وی کاهش هزینه ها در راستای توجه به شرایط اقتصادی کشور را یکی دیگر از اقدامات شرکت ملی پست برشمرد که در راس امور و اولویت قرار گرفته است.
 
نعمتی وجود نگاه اقتصادی به فعالیت ها متناسب با نیاز مشتری و استفاده از ظرفیت های اپراتورهای خصوصی در جهت ارتقای کیفیت خدمات را از دیگر برنامه های مهم پست در سال جاری برشمرد و اظهار کرد: بازنگری در فرآیندهای پستی با توجه به مأموریت های جدید و چابک سازی بدنه شرکت با استفاده از توان مدیریتی نیروهای جوان از جمله اقدامات مهم در مدت اخیر است.
 
مدیر عامل شرکت ملی پست ایران در ادامه با اشاره به رشد 16 درصدی درآمد شرکت ملی پست در سال جاری نسبت به مدت مشابه گفت: با توجه به شرایط موجود رشد درآمد، شاخص موثری در کنار سایر شاخص ها برای ارتقاء جایگاه شبکه پستی است و امیدواریم با نگاه سیستمی به فعالیت ها و همکاری با اپراتورها، کیفیت خدمات را نیز افزایش دهیم.
 
وی  از کاهش 400 نفری نیروی انسانی به واسطه بازنشستگی خبر داد و گفت: در حال حاضر براساس سیاست چابک سازی از ظرفیت نیروی انسانی موجود در بخش های مختلف استفاده می کنیم و هیچگونه جذب نیروی انسانی جدید نداریم.
 

​​