فناوری اطلاعات

واحد تولیدی با 2 هزار نیروی کار در خرمشهر در سفر وزیر ارتباطات به خوزستان احیا شد

وزیر ارتباطات در پاسخ به گلایه امام جمعه خرمشهر از افزایش بیکاری با حل مشکل ورود قطعات از گمرک موانع یک شرکت تولیدی با 2 هزار نیروی انسانی بیکار شده را برای آغاز مجدد تولید رفع کرد.
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و‌ اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و‌ فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و‌ فناوری اطلاعات در سفر به استان خوزستان به دیدار حجت‌الاسلام موسوی فرد امام جمعه خرمشهر رفت.
 
وی در پاسخ به مشکلات مطرح شده از سوی امام جمعه خرمشهر درباره افزایش بیکاری در خرمشهر طی تماس‌هایی با مدیرعامل یکی از شرکت های تولیدی و‌ مسوولان گمرک، با رفع مشکل ورود قطعات از گمرک، مدیرعامل شرکت مذکور را ملزم کرد تا با شروع مجدد تولید، نسبت به اتمام تعهدات خود اقدام کند. نزدیک به دو هزار نیروی انسانی این شرکت به دلیل عدم تولید، بیکار شده بودند.
 
وی همچنین از حضور روحانیت در کنار مردم و‌ کمک در ایام قطعی آب این شهر تشکر کرد.
حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه خرمشهر نیز با اشاره به مشکل کمبود آب و برق، گفت: در دوران مذاکرات هسته‌ای به خاطر دارم صحبت هایی در مورد تولید برق از انرژی هسته‌ای شد که خوب است برای نقاط مختلف نیروگاه های هسته ای در اندازه های مختلف تاسیس شود. 
 
وی همچنین به تجربه انتقال آب برای کشت خرما از فاصله 600 کیلومتری در فلسطین اشغالی اشاره کرد و افزود: ما نیز می‌توانیم از دریای عمان یا خلیج فارس آب را برای کشاورزی یا شرب بیاوریم. 
 

​​