فناوری اطلاعات

دیجی ثبت ، استارت آپ ثبتی با کاربری آسان

منبع: ایلنا
دیجی ثبت ، اولین استارتاپ ثبتی آنلاین ایران، به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
 
به گزارش روابط عمومی دیجی ثبت، ایمان زحمتکش، مدیر اجرایی پروژه دیجی ثبت با بیان مطلب بالا افزود: در دیجی‌ثبت، خدمات مختلف ثبتی مانند ثبت شرکت و برند به صورت کاملا آنلاین و در سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود. همچنین  مشاوره 24 ساعته و پیگیری آنلاین لحظه‌ای از دیگر خدمات دیجی ثبت است.
 
او ثبات قیمت را از مهمترین مزیت‌های این سایت اعلام کرد و گفت: کاربران در تمامی مراحل می‌توانند از راهنمایی آنلاین علاوه بر مشاوره‌های برخط بصورت کاملا رایگان استفاده کنند.
 
مدیر اجرایی استارتاپ دیجی ثبت درباره نحوه فعالیت کاربران در این مجموعه آنلاین تاکید کرد: کاربر با ورود به سایت دیجی ثبت و انتخاب بسته خدماتی (ثبت شرکت، ثبت برند، ...) انتخابی خود می‌تواند نیروی پشتیبان پرونده خود را از بین  مشاوران دیجی ثبت انتخاب نماید، تا در مراحل اولیه کار با سامانه، وی را راهنمایی نماید. در حقیقت این مشاور وظیفه پشتیبانی، راهنمایی، پیگیری و پاسخگویی را دارد. کاربر همچنین می تواند مشاور خود را در هر مرحله از کار تغییر داده و پشتیبان جدید جایگزین نماید.
 
زحمتکش از دیگر مزیت های دیجی ثبت به سرعت بالا و عدم دخالت انسانی اشاره کرد و افزود : کاربرانی که در سایت دیجی‌ثبت به آدرس: www.dgsabt.com  نام‌نویسی می کنند، با خرید بسته های خدماتی خود، در عمل مراحل ثبت خود را آغاز کرده و با پرداخت درصدی از کل هزینه و ارائه مدارک مورد نیاز، شاهد اجرای ثبت خود در کمترین زمان ممکن خواهند بود.
 
مدیر اجرایی دیجی ثبت گفت: از ویژگی‌های برجسته این سامانه می‌توان به پیگیری مکانیزه و اتوماتیک خدمات ثبتی اشاره کرد به این صورت که کاربر بدون نیاز به مراجعه حضوری و تماس تلفنی، و فقط با مراجعه به پروفایل کاربری خود در سایت دیجی ثبت، در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از جهان از روند پیشرفت پرونده خود مطلع شده و از میزان تطابق پرونده خود با برنامه زمان بندی شده با خبر شود.
 
زحمتکش افزود، طبق نظر سنجی انجام شده از عموم مردم در خصوص مشکلات و معضلات انجام امور ثبتی بصورت سنتی، عدم پاسخگوی مشاوران، تغییر قیمت بعد از عقد قرارداد، طولانی شدن روند انجام پرونده های ثبتی و همچنین عدم اطلاع از روند پیشرفت کار توسط مشتریان، از مهمترین عوامل نارضایتی این دسته از هموطنان عزیز است و تیم دیجی ثبت با ایجاد زیر ساخت اینترنتی مناسب، راه حل مناسبی برای رفع مشکلات فوق ارائه کرده است.
 
به مناسبت فرارسیدن نمایشگاه الکامپ ، تیم دیجی ثبت فرصتی استثنایی را برای مشتریان خود ترتیب داده که می توانید با مراجعه به آدرس زیر و وارد نمودن شماره همراه خود ، از قیمت های شگفت انگیز دیجی ثبت در حوزه خدمات ثبت شرکت ، برند و ... بهره مند شوید .

​​