تلفن همراه

شیائومی در حال پیوستن به رقابت گوشی‌های هوشمند قابل انعطاف است

منبع: xiaomishop
نسل گوشی‌های هوشمند انعطاف‌پذیر آغاز شده است. پس از آن که سامسونگ برنامه‌های خود را برای عرضه اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایشی انعطاف پذیر آشکار کرد، Huawei نیز تصمیم گرفت این ایده را اجرا کند. اکنون یک گزارش جدید ادعا می‌کند که دو تولید کننده بزرگتر چینی در حال پیوستن به این ایده هستند.
 
 
گزارش شده است شیائومی و Oppo به دنبال سازندگان صفحه نمایش برای تولید گوشی‌های انعطاف پذیر خود هستند. گزینه‌ها، در حال حاضر به BOE، Visionox و LG Display محدود می‌باشند. اما به جای آن، شیائومی در حال برنامه ریزی برای رهبری در این بخش است. این شرکت قصد دارد اولین تولید کننده‌ای باشد که یک دستگاه قابل انعطاف کارآمد را بلافاصله پس از اعلامیه، با تولید انبوه عرضه کند.
 
 
 
در مقابل استراتژی سامسونگ و هواوی، شیائومی در ابتدا روی چین تمرکز خواهد کرد و به دنبال کاهش قیمت رقبا خواهد بود.
 
قابل ذکر است که این گزارش به بیش از یک گوشی Galaxy قابل انعطاف اشاره دارد و انتظار می‌رود قیمت این گوشی‌ها بین ۱۷۸۸ تا ۲۶۵۲ دلار باشد، در حالی که رقبای چینی قیمت آن را تا ۸۹۶ – ۱۳۳۴ دلار پایین می‌آورند. این شایعه مطابق با اولین اطلاعات در مورد قیمت گذاری است که در آن منبع، قیمتی حدود ۲۰۰۰ دلار را برای گوشی پرچمدار قابل انعطاف Galaxy پیشنهاد می‌دهد.

​​