فناوری اطلاعات

فیروزآبادی: نظام بانکی موانع را از جلوی پای استارت‎آپ‎ها بردارد

منبع: فناوران
دبیر شورای عالی فضای مجازی در دومین روز نمایشگاه الکامپ در بازدید از سالن های الکام استارز، به مشکلات و درخواست های شرکت های نوپا و خلاقیت هایشان در راستای شکل دهی به اقتصاد دیجیتال گوش داد.
 
 
ابوالحسن فیروزآبادی در جریان این بازدید با بیان اینکه استارت آپ ها در اقتصاد آینده تاثیر زیادی دارند، گفت: ممکن است امروز نقش زیادی نداشته باشند، نه تنها در ایران که در اکثر کشورها، اما با توجه به اینکه فضای دیجیتالی دنیا به سمت پلتفرم ها می رود، استارت آپ ها می توانند روی پلتفرم ها خدمات متنوعی به تعداد آدم ها و برای هر آدم چند خدمت ارائه دهند. بنابراین ما بازار بزرگی را در پیش داریم و آینده ی اقتصاد روی تلاش کسانی شکل خواهد گرفت که الان استارت آپ هستند.
وی با اشاره به موانع پیش روی استارت آپ ها بیان کرد: کسب و کارهای نوپا نباید موانعی پیش روی خود داشته باشند و تلاش شده موانع برداشته شود. البته ما معتقدیم باید نظام بانکی مان مقداری در این زمینه اقدامات بهتری را به عمل بیاورد، اما در مجموع خواسته دولت و مسوولان این است که استارت آپ ها در کشور ما توسعه پیدا کنند، در کشور ما رشد یابند و تعدادی شان هم تبدیل به تک شاخ شوند.
 

​​