فناوری اطلاعات

تأمین امنیت کامپیوتر با یک نرم افزار امنیتی

منبع: روزنامه ایران
اگر شما هم از دست تبلیغات مزاحم خسته شده‌اید یا نگران ورود بدافزارها به رایانه خود هستید می‌توانید از نرم افزارهای امنیتی استفاده کنید. یکی از این نرم افزارها، NETGATE Spy Emergency است. این نرم افزار درواقع برنامه‌ای برای تشخیص و حذف سریع نرم افزارهای جاسوسی، تبلیغات مزاحم و دیگر بدافزارها از روی رایانه شماست.
 این نرم افزار امنیتی یکی از بهترین نمونه‌ها برای مقابله با خطرات اینترنتی است و می‌تواند به حذف انواع تروجان، نرم افزارهای جاسوسی و اسپم بپردازد. با کمک این نرم افزار سیستم شما در برابر اجزای Activex، keylogger‌ها و دیگر خطرها نیز محفوظ می‌ماند و می‌توانید مطمئن باشید که تمامی اطلاعات‌تان از دست هکرها و سارقان اطلاعات در امان است.
از ویژگی‌های این نرم افزار ضد جاسوسی و آنتی تروجان می‌توان به پشتیبانی از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، اپرا و فایرفاکس اشاره کرد. این نرم افزار با اسکن کامل حافظه سیستم، می‌تواند کل هارد دیسک و سیستم را برای کشف نرم افزارهای جاسوسی و بدافزارها اسکن کند و کوکی‌ها آیتم‌های هک، خطرات ناشناخته و بدافزارهای چند شکلی را بسرعت پیدا کند. Spy Emergency همچنین از نصب بدافزارها جلوگیری می‌کند و با آپدیت خودکار پایگاه داده‌ها، به امنیت بیشتر دستگاه شما کمک می‌کند. نصب ساده و سریع، رابط کاربری ساده و زیبا و پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا بخشی دیگر از قابلیت‌های این نرم افزار امنیتی محسوب می‌شود.
 

​​