تلفن همراه

وزارت ارتباطات: پسندیده است انتخاب مدیرعامل همراه اول با هماهنگی همه‌ی سهامداران باشد/ انتخابی انجام نشود تا باعث افزایش اختلاف نظر‌ها شود

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: بر اساس قانون اصل 44، سهامداران این اختیار را دارند که مدیرعامل را تغییر دهند و پسندیده است انتخاب مدیرعامل همراه اول با هماهنگی همه‌ی سهامداران باشد و انتخابی انجام نشود تا باعث عدم هماهنگی و افزایش اختلاف نظر‌ها شود.
 
 
سیدجمال هادیان در گفت‌وگویی پیرامون گمانه‌زنی‌ها برای انتصاب مهرداد بذرپاش به عنوان مدیرعامل همراه اول، گفت: این انتخاب امری طبیعی است و جزو حقوق سهامداران عمده است که بتوانند مدیرعامل را تغییر دهند.
 
وی، اظهار کرد: آقای فرهنگ عملکرد خوب و قابل قبولی را تا به حال در سمت مدیرعاملی همراه اول داشته اند.
 
هادیان، اظهار کرد: شاخص های متفاوتی از نظر مدیریتی مطرح است و بنده مشخصا ارزیابی همه‌جانبه ندارم اما از نظر شاخص های اقتصادی، کیفی و فنی که توسط رگولاتوری پایش می‌شود، همراه اول در دوره مدیریت آقای فرهنگ رشد خوبی را تجربه کرده است.
 
هادیان، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون اصل 44، سهامداران این اختیار را دارند که مدیرعامل را تغییر دهند و ما نیز امیدواریم که هر آنچه رخ می دهد، چه برای همراه اول و وزارت ارتباطات و چه برای جامعه، خیر باشد و تعامل خوبی رخ دهد.
 
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، در پایان افزود: باید صبر کنیم تا نتیجه را ببینیم.

​​