فناوری اطلاعات

با امن ترین کیف پول هوشمند آشنا شوید

منبع: بازتاب
کیف پول هوشمند و دیجیتالی موسوم به « OraSaifu» یک محصول ویژه برای افرادی است که مایلند به سرعت خرید کنند و نیازی به تعداد زیادی کارت نداشته باشند.
 
به گزارش گجت فلاو، با کمک این کیف پول هوشمند به سرعت می توانید به کارت اعتباری و رمزهای خود دسترسی پیدا کنید.
 
افزون بر این استفاده از فناوری پیشرفته امور مالی این محصول، روش پرداخت های بانکی شما را مدرنیزه می کند. کیف پول« OraSaifu » دارای یک تراشه امنیتی ویژه قابل اتصال به سیستم بانکی است که امنیت و رمز کارتها را به شکل نامحدود ذخیره می کند.
 
 
به همین ترتیب،این محصول می تواند جایگزینی برای کل کیف پول کاربر شود. این محصول اجازه دسترسی آسان به تمام کارت های بانکی را بدون توجه به موقعیت مکانی کاربر می دهد.حتی کاربران می توانند تمامی کارت های عضویت، تخفیف و هدیه خود را در این کیف پول نصب و رمز گذاری کنند.
 
ذخیره سازی آفلاین موقعیتی مناسب را برای تمام رمزهای کاربر فراهم کرده و حتی موقعیت را برای تایید اعتبار ۲ مرحله ای هموار می کند.
 
افزون بر این، OraSaifu هر دو حالت کارت و حالت کیف پول را با استفاده از راه اندازی مجدد ساده برای تغییر بین این دو، ایمن نگه می دارد.
 
این کیف پول هوشمند با هر بار شارژ تا هفت روز عمر می کند. افزون بر این با استفاده از کابل USB Type-C می توان این کیف پول را به سرعت ۹۵٪ در ساعت شارژ کرد.
 
قیمت این محصول ۲۵۰ دلار است.

​​