سیستم‌عامل و نرم‌افزار

بازیابی آسان اطلاعات در سیستم‌های ویندوزی

منبع: روزنامه ایران
بسیاری از کاربران ویندوز برای بازیابی اطلاعات دستگاه‌های خود با مشکلاتی مواجه هستند و از این موضوع گلایه‌مندند. در همین راستا فعالان عرصه فناوری، نرم افزاری به‌ نام Remo Recover Windows ارائه داده‌اند که بسیار قدرتمند است و تا حد زیادی می‌تواند این مشکل را حل کند.
این نرم افزار می‌تواند خیال شما را راحت کند که حتی اگر به‌صورت اتفاقی فایل هایتان را حتی از Recycle Bin ویندوز حذف کردید باز هم به آن دسترسی خواهید داشت و می‌توانید اطلاعات تان را بازیابی کنید چرا که یکی از امکانات آن، اسکن کل
هارد درایو در عرض چند دقیقه برای بازیابی فایل‌های حذف شده است. از سوی دیگر باید گفت که بازیابی اطلاعات شما در سیستم‌های ویندوزی، به آسان‌ترین شکل ممکن امکانپذیر است و حتی می‌توانید این کار را با استفاده از ترکیب کلیدهای Shift+Delete انجام دهید. پیش نمایش فایل‌ها قبل از بازیابی آنها، بازیابی اطلاعات از پارتیشن‌های فرمت شده حتی وقتی که شما ویندوز را دوباره نصب می‌کنید و همچنین الگوریتم‌های حرفه‌ای این نرم افزار، از قدرتمندترین تکنولوژی‌های بازیابی اطلاعات حذف شده روی ویندوزهای XPوVista، 7 محسوب می‌شود.
این نرم افزار همچنین می‌تواند بیش از 300 نوع فایل مختلف را براساس مشخصات خاص آنها تشخیص داده و بازیابی کند که در نوع خود بی‌نظیر است. با کمک Remo Recover Windows حتی می‌توانید اطلاعات درایوها و پارتیشن‌های FAT16, FAT32, NTFS NTFS5 ,ExtFAT را نیز که فرمت شده‌اند، بازیابی کنید و جالب اینجاست که دامنه این توانمندی به درایوهای خارجی USB، کارت‌های حافظه فلش، درایوهای FireWire و iPod نیز می‌رسد. از دیگر توانمندی‌های این نرم افزار می‌توان به الگوریتم‌های منحصر به فرد برای بازیابی عکس‌ها، موزیک و ویدئو و همچنین بازیابی عکس‌ها با فرمت RAW اشاره کرد. اگر شما هم علاقه‌مند به داشتن این نرم افزار هستید می‌توانید آن را به طور رایگان از وب سایت P30world.com دانلود کنید.
 

​​