فناوری اطلاعات

اختلالات گسترده اوبر رانندگان را کلافه کرد

منبع: فارس
یک سخنگوی شرکت اوبر می گوید این شرکت از اختلال قابلیت پرداخت فوری برنامه اوبر مطلع است و رانندگانی که به علت مشکل مذکور نتوانسته اند کرایه دریافت کنند، معوقات خود را دریافت خواهند کرد.
 
به گزارش اسین ایج، یک سخنگوی شرکت اوبر می گوید این شرکت از اختلال قابلیت پرداخت فوری برنامه اوبر مطلع است و رانندگانی که به علت مشکل مذکور نتوانسته اند کرایه دریافت کنند، معوقات خود را دریافت خواهند کرد.
 
 تعداد زیادی از رانندگان شرکت خدمات تاکسی یاب آنلاین اوبر می گویند در روزهای اخیر برای استفاده از اپلیکیشن اوبر با مشکلات فراوانی مواجه شده اند و نتوانسته اند کرایه خود را با استفاده از این نرم افزار از مسافران دریافت کنند.
 
این مشکل به طور گسترده در آمریکا وجود دارد و از روز 14 سپتامبر آغاز شده است. به دنبال گسترش این مشکل موضوع روز بعد به اوبر گزارش شد و این شرکت برای برطرف کردن ان تلاش قابل توجهی را آغاز کرد.
 
اوبر می گوید مشکل مذکور را بعد از بررسی مفصل برطرف کرده است. البته این شرکت در مورد جزئیات فنی این موضوع توضیحی نداده است. هم اکنون رانندگان اوبر می توانند کرایه های مدنظر خود را بدون مشکل دریافت کنند.
 
هنوز مشخص نیست چه مساله ای پرداخت کرایه رانندگان را از طریق اوبر ناممکن کرده، اما بسیاری از رانندگان عصبانی با حضور در شبکه های اجتماعی به شدت نسبت به این مساله اعتراض کردند.
 

​​