تلفن همراه

نشان ملی عالی ارزش آفرینی به شرکت مخابرات ایران اعطا شد

در سومین کنگره سراسری برند ملی؛ اقتدار ملی، نشان ملی عالی ارزش آفرینی از سوی معاونت آموزش و پژوهش و فناوری وزارت صمت به شرکت مخابرات ایران اعطا شد. 
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در صفحه اینستاگرام خود با اعلام این خبر گفت: در تابستان امسال، با یاری و عنایت پروردگار و تلاش مجموعه‌ای همیشه همراه و وفادار، در سومین کنگره سراسری برند ملی، اقتدار ملی نشان عالی ملی ارزش آفرینی را از سوی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب کردیم.
 
 
سیدمجید صدری در اینستاگرامش نوشت: "کسب افتخار و بالندگی‌های پی‌درپی جز با تلاش بی‌وقفه و پایمردی و صبر بر مشکلات به دست نمی‌آید و امروز مفتخریم که برگ زرین دیگری به سرافرازی‌های شرکت مخابرات ایران اضافه شد.
در تابستان امسال، با یاری و عنایت پروردگار و تلاش مجموعه‌ای همیشه همراه و وفادار، در سومین کنگره سراسری برند ملی، اقتدار ملی نشان عالی ملی ارزش آفرینی را از سوی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب کردیم.
علاوه بر این شرکت مخابرات ایران به‌عنوان برترین واحد ارزش‌آفرین صنعتی و اقتصادی انتخاب و از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجلس شورای اسلامی موفق به دریافت لوح تقدیردر این دوره شد که این مهم در عین آنکه برای بزرگ‌ترین و پرسابقه ترین بنگاه اقتصادی در حوزه ارتباطات کشور مایه خشنودی و مباهات است، مسئولیت، دقت و استقامت ما را دوچندان می‌کند.
عمیقاً بر این باورم که پشتکار و همت والای تک‌تک شما عزیزان در این مجموعه بزرگ همواره ما را در صدر فعالان پویا و خوش‌نام حفظ می‌کند و امیدوارم که این سرافرازی‌ها بیش‌ازپیش استمرار داشته باشد. ان‌شاءالله"

​​