تلفن همراه

بیمه سامان با همکاری جیرینگ آنلاین خسارت می‌دهد

به منظور تسهیل فرآیند صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت به مشتریان، به زودی ارایه انواع خدمات بیمه سامان به صورت آنلاین آغاز می شود.
 
 
به همین منظور هماهنگی های لازم با شرکت پرداخت اول کیش،"جیرینگ" صورت گرفته و خدمات بیمه ای و پرداخت خسارت بیمه سامان به صورت آنلاین ارایه خواهد شد.
 
با همکاری "جیرینگ" بیمه سامان آنلاین خسارت می دهدبه منظور تسهیل فرآیند صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت به مشتریان، به زودی ارایه انواع خدمات بیمه سامان به صورت آنلاین آغاز می شود.
 
توافق همکاری بیمه سامان و "جیرینگ" درحاشیه نشست توسعه همکاری بین دو شرکت با حضور احمدرضا ضرابیه مدیرعامل شرکت بیمه سامان و مهرداد خطیبی مدیر عامل شرکت جیرینگ و با هدف بررسی استراتژی های آتی در حوزه توسعه خدمات دیجیتال اتخاذ شده است.
 
بیمه سامان و شرکت پرداخت اول کیش،"جیرینگ" با توجه به پتاسیل های بالای هر دو شرکت در زمینه زیر ساخت فناوری اطلاعات و دیگر ویژگی هایی که موجب تمایز آنها در بازار شده در ابتدا، با فروش بیمه نامه های آنلاین«پرداخت همراه » تجهیزات الکترونیکی، بیمه نامه شخص ثالث، بیمه نامه درمان انفرادی، بیمه مسافرتی، بیمه حوادث و آتش سوزی وبیمه نامه های مبتنی بر اینشورتک ها صورت می پذیرد.
 
براساس این گزارش، این همکاری زمینه پرداخت خسارت آنلاین که یکی از پیش نیازهای اساسی دیجیتالی شدن صنعت بیمه است را فراهم خواهد کرد.
 
در این نشست، ضمن تبادل راهکارهای توسعه همکاری در زمینه فروش بیمه نامه آنلاین با توجه به نیاز اصلی بیمه گذاران و بهره گیری از فناوری اطلاعات با هدف ارائه خدمات پس از فروش بیمه ای در حوزه پرداخت خسارت، اهداف این همکاری تدوین شد و با امضای تفاهم نامه ای رسمی بین دو شرکت این فعالیت مهم آغاز خواهد شد.

​​